Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a kereszta...

Hogyan értessem meg a keresztanyámmal, hogy nem szeretem, hogy állandóan hívogat messengeren?

Figyelt kérdés

Van, hogy hetente többször hív. A legtöbbször nem tudom felvenni, mert vagy nincs internetem vagy csinálok valamit. Mondtam neki, hogy, ha hívni akar, akkor legalább egy nappal előtte szóljon, hogy szabaddá tudjam tenni magamat arra az időpontra. Illetve még azt is mondtam neki, hogy amúgy nem szeretek telefonálni, mert inkább a chat híve vagyok,de egy hónapban egyszer szívesen videóhívásozok vele. Akkor is csak akkor ha előre megbeszéljük.


Na, de hiába mondtam neki, ugyanúgy hívogat majdnem minden nap... Még egyszer mondjam el neki vagy mi?

Amúgy nem csak engem hívogat, hanem más rokonunkat is. 😅



2023. márc. 13. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Amúgy nem csak engem hívogat, hanem más rokonunkat is. 😅

Mert unatkozik. Es addig hivogatni is fog mig nincs jobb dolga.

2023. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!