Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen visszatérő álmod van?

Ignis Subdialis kérdése:

Milyen visszatérő álmod van?

Figyelt kérdés
Milyen történetet álmodtál már többször is? Kérdésem nem ezotériai, tisztán csak a sztorik vagy visszatérő motívumok érdekelnek.

2023. márc. 21. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Sokszor szerepel valamilyen formában hatalmas vihar, pusztulás vagy egyéb olyan dolog ami valamilyen formában halált jelent.
2023. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Sűrű erdő és valami kergetése vagy épp fordítva valami kerget. Nem tudom mit jelenthet.
2023. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beüt valamilyen természeti katasztrófa(tornádó,árvíz,meteoreső,vulkánkitörés stb) és én csak menekülök, próbálok túlélni, de azért kíváncsi is vagyok közben, hogy milyen pusztítást okoz a vihar,árvíz stb.


Hasonló szokott még előfordulni, amikor világvége féle álomban vagyok(emberek eltűnnek, idegenek megszállják a bolygót stb) és itt szintén ugyanaz szokott lenni, mint az előzőben. A túlélés izgalma, az hogy magadra vagy utalva.


Nem mondom, néha izgalmas egyben érdekes álmaim szoktak lenni, legalábbis a jelenlegi életvitelemhez képest mindenképp. Egyébként nem tulajdonítok ezekhez semmiféle jelentőséget, csak jó ilyeneket álmodni :D

2023. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugyanazzal a férfival álmodok aki nekem nagyon bejön és vágyom rá,de soha nem lehetne köztünk semmi se szerintem.A másik visszatérő álom pedig,hogy megkapom azt amiről már nagyon régóta álmodom mégpedig egy kutya.
2023. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy tükörkép. Kikelek az ágyamból és megyek a fürdőszoba felé, az összekötő folyosó lilás kékes színben úszik. Mikor beérek a fürdőbe és bele nézek a tükörbe először a saját arcom látom majd ez fokozatosan átvált egy torzul vigyorgó nő arcába, aki egyszercsak felnevet és kifordul a tükörből. Ezutál meg szoktam riadni.
2023. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért, de gyakran álmodom azt, hogy valami nagyon szép helyen járok, vagy fontos esemény zajlik, amelyről fotókat szeretnék készíteni. A telefonommal viszont mindig valami gond van: pl. lemerül, vagy elállítódik és nem tudom használni a kamerát, vagy ha mégis, akkor pedig nagyon rossz minőségűek lesznek a képek.
2023. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkatárssal álmodok, akkor azzal a munkatárssal kapcsolatban (velem+közte) lesz valami, valamikor: általában vita. Eddig ez volt.
2023. márc. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok van!


Van egy teljes térképem a vissza térő helyszinekből.


Álltalában egy kastélyról állmodok ahol van egy hatalmas csillagászati szoba. Aztán bezárnak egy másik terembe ahol eltörik egy hatalmas akvárium ami eltörik és elönti az egész szobát aztán mehfulladok

2023. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár már 12 éve dolgozom a szakmámban, a mai napig gyakran álmodom azt, hogy a szakdolgozat védés előtt kiderül, hogy hiányzik egy matematikai tárgyam. Mindjárt vizsgaidőszak, s én órákra sem jártam, aláírásom sincs belőle, próbálom megtalálni a termet, ahol megy az előadás, ami szerdánként van. Közben azon kattogok, hogy lehet, hogy emiatt évet kell ismételnem, és az mennyire megterhelő, meg ciki lenne. Néha közben eszembe jut, hogy amúgy én már dolgozom és nem is értem álmomban ezt, de megnyugtat, hogy akkor talán nem olyan dráma, ha csúszok vele.

Fogalmam sincs, miért pont ezt álmodom, a valóságban jól mentek a matek tárgyak.

Másik visszatérő álmom szintén az egyetemmel kapcsolatos: tudom, hogy van egy kollégiumi szobám és sürgősen ki kell belőle költöznöm, de nem emlékszem, hogy melyik az. Aztán csak megtalálom, van benne sok ismeretlen arc, kinyitom a szekrényem és megrémülök, hogy ezt a sok cuccot hogy viszem haza?!

2023. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:

Buszon ülök, bussazl utazok, buszon állok, kanyarodó buszon vagyok, buszon beszélgetek emberekkel, lekésem a buszt, előttem megy el, emeletes buszon ülök, stb.


Legalább 2-szer egy héten buszos álmom van akkak ellenére, hogy 20 éve van jogsim és mindig autóval járok. Mér sokat gondolkoztam ezen, hogy mi lehet ez?

Fiatalon se nagyon buszoztam, ezért sem értem.

Ha valakinek van valami ötlete, örülnék, ha megírná.

(a lélekvándorlásban nem hiszek, azt ne írjátok, hogy előző életemben buszsofőr voltam) köszi

ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!