Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Majdnem lebuktam ezt hogy...

Majdnem lebuktam ezt hogy magyarázzam ki?

Figyelt kérdés

Mentem a konyhába és útba esik a fürdő és csak úgy a pillanat hevében gondoltam benezek a kulcslyukon, de a kilincset megmozditottam véletlen...

Aztán kijott tesóm furdobol és megkerdezte hogy én akartam bemenni. Mondtam nem de feltűnt neki hogy ideges vagyok... Most nagyon gáz az egész, mit tegyek?


2023. márc. 21. 21:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

A tesód ellenkező nemű, mint te, ugye?

És egyébként marhára kívánod, ugye?

És egyébként nem az idén barnultál le te sem, meg az egész családod sem, ugye?

2023. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%
Jagyjatok mar, troll h.lyegyerek, van vagy 13 eves es most azon vihog a tobbi kis pattanasos haverkajaval hogy vajon hany valasz lesz amelyikben komolyan veszik a 'kerdeset'. Aztan amikor meguntak, akkor kozosen recskaznak egy jot az elkepzelt furdoszoba elkepzelt kulcslyukan latott elkepzelt p.ncira.
2023. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
"Bocsi, de nagyon bejössz nekem, ezért meg akartalak lesni." Egyenesen, gerincesen. Még a végén lehet, hogy jó is kisülhet belőle.
2023. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!