Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Betöltöttem a 28. életévemet,...

Betöltöttem a 28. életévemet, és egy világ össze omlott bennem, hogy lassan 30 vagyok, azaz letelt az ifjúságom fele. Nem vagyok, már 18 éves hamvas fiú... Hogyan dolgozzam, ezt fel, hogy ennyire ro gyorsan telik a fejem felett az a rohadt idő?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 19:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

25 éves vagyok, elérkezett a huszonéveim fele. Mostanában eszembe szokott jutni a 2017-es év, amikor 19-et töltöttem. Emlékszem még emlegettem is, hogy "elérkezett az utolsó tizenévem". Hát igen, öregnek éreztem magam akkor. Pedig így visszagondolva, jó lenne azért újra 19 évesnek lenni.

Én is azt tudom tanácsolni, hogy élményeket szerezz, de én azt mondom, hogy azért igenis fiatal vagy még. Ezt is tartsd szem előtt. Ha vigyázol magadra meg lehet élni a 70-et is, az meg még hol van?

2023. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%
Szard le.. csak probald elvezni az eletet. A ferfiak altalaba korral sarmosodnak, foleg ha jok a genek. Ha meg jarsz kondiba is pl akkor siman jol tudsz kinezni es csajozgatni 40-50 evesen is. Utanna viszont kezdodik a leejto. Nekem eleg max 60ev 😀
2023. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A csajozást is 25 évesen kezdtem, akkor vesztettem el a szüzességem, igaz azóta 13 nővel voltam, de azok is 40-50 közötti nők voltak
2023. márc. 23. 21:02
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Akkor az sem "csajozás" 😀
2023. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
Asszonyozas 😀 Akkor en megeloztelek 10 evvel elvesztesben. Bnom 25 folott meg nem volt.. pedig 31 vagyok. De ezek szerint keson ero vagy ami komolysaggal parosul 🤔 gondolom nincs nagy tarsasagod, nem maszkalsz el surun stb. Ezen probalj valtoztatni sztem, bar az is egy ut ha csaladalapitas fele mesz
2023. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt vedelgetem a sörömet munkanélküliként 42 évesen, és csak a szemem alja meg a ki****ott puffadó fej zavar, öregségnek nyoma sincs. Pár éve tart ez a kitérő az alkohollal, meló mindig volt, idén van ez a baromság. A feleségem bátorít pihenésre, bátorít jobb munkahelyek fellelésére, mellettem van a hülyeségemben is (főleg, nyilván tudunk mi összezördülni is ezen), és örül, hogy kicsit itthon is rendezem soraimat, meg mellé kampányszerűen csomó háztartásbeli ügyet rendezek nagy lendülettel.


Mindig rácsodálkozom, mennyi ráncos, ősz, kopasz ember vesz körül, akiket sose látok inni, italt venni, de még dohányozni se (azt én se tolom jó bő évtizede). Szóval gyerekek, ügyeljetek a folyadékbevitelre :D


Jó, nem marháskodom el. Eltérőek az adottságaink. Mindenki más módon szép. A kopasz ha értelmes macsó, akkor gyönyörű. Az ősz, ha öncélúságmentesen bölcs, csodálatos. A ráncok érzelmekkel tölve hipnotizálnak. Nem jó vagy rossz, ezek vannak, te töltöd meg őket önmagaddal.


Az idő gyorsasága pedig evidencia, ha tudattalanul töltöd földi életedet. Tudatossággal, tehát éber figyelemmel, a felfedező szüntelen érdeklődésével, komolyan játékos vizsgálódással fordulva földi pillanataidhoz pedig kisebb örökkévalóság egy-egy nap. Változtasd meg élted!

2023. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%

*Mindig rácsodálkozom, mennyi ráncos, ősz, kopasz ember vesz körül

**a korosztályomból

(na ezért ne igyatok, gyerekek...)

2023. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki. Huszonévesnek lenni szar. Kiszolgáltatott vagy, de már tolják a nyakadba a felelősséget, nem találod magad, miközben fel kell építened az életed. Túl van romantizálva az egész. Huszonévesnek lenni szar és ha beleteszed az energiát, a 30-as évek sokkal szebbek lesznek.
2023. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#15 Ezt sem hallottam még... Aki későn ér, komolyabb típusú?
2023. márc. 24. 07:25
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
Milyen fele? Az egész fiatalságod elmúlt, vége.
2023. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!