Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az valami rendőri megfigyel...

Mi az valami rendőri megfigyelés alatt vagyok, illetve miért mondta ezt a rendőr? Tudtommal nincsen semmilyen ellenségem.

Figyelt kérdés
Az egyik rendőr azt mondta hogy: ,,Az ön biztonsága a legfontosabb" na most ezt nem tudtam hova tenni. Ki hogy értelmezi ezt a kifejezést? Nem gyanús hogy ilyent mond a rendőr? Mire mondhatta? Egyébként nem viccből mondta, teljesen komolyan beszélt. Előzménye nem volt.

2023. márc. 24. 06:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Rendőri megfigyelés alatt a bűnözők szoktak lenni.Tehát akivel rosszat tettél az bosszút akarhat állni rajtad. De pontosan milyen kontextusban mondta, már ha igaz a történet.
2023. márc. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik rendőr... a másik mit mondott?
2023. márc. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A másik rendőr nem mondott semmit. Viszont nem vagyok bűnöző
2023. márc. 24. 06:58
 4/24 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű igazoltatás során mondta
2023. márc. 24. 06:58
 5/24 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
97%

Azért mondta hogy meg nyugtasson.


Bár nem sikerült neki.

2023. márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Egy szimpla igazoltatás közben mondta ezt? Kicsit ki fejthetnéd
2023. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Most állt össze: az "az ön biztonsága a legfontosabb" egy üres lózung a részükről. Te viszont belemagyarázol mindent.


Jársz valamilyen terápiára?

2023. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem járok semmilyen terápiára. Nem tudom mirőlbeszélt a rendőr. Mivel nyugtatna meg? Nem tudom mit beszélsz te nekem itt reggel korán.
2023. márc. 24. 07:22
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Te írtad le: "Egy egyszerű igazoltatás során mondta". Miért igazoltattak volna, ha tudják, ki vagy?

Azt akarta mondani, hogy csak azért igazoltatnak embereket, mert ezzel biztosítják az emberek védelmét, kiszűrik azt, akivel esetleg gond van.

2023. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Te valami debil vagy kérdező? Hol igazoltattak? A szobádban?
2023. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!