Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egy rosszakaró...

Lehetséges hogy egy rosszakaróm (egy ráerős,nem normális pszichopata) aki valószìnűleg bántani akar engem megfigyel a telefonomon keresztül? Ráadásul Németországból?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt vettem észre, hogy a telefonom villog teljesen spontán ha hozzá se nyúlok és értesítésem sem jön. Illetve további jel, hogy zaklat ez az őrült engem és gyanús, hogy talán infohoz jutott hozzá amihez nem is tudott volna másképpen.

2020. szept. 13. 01:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Aha! Hol laksz? Megkeresem a legközelebbi elmegyógyító intézetet, hátha tudnak még rajtad segíteni.

Volt huzamosabb ideig a telefonod az ő kezében? Tudott rá applikációt tölteni? Nincs egy sem olyan rajta, amiről tudnál, hogy az alap, vagy hogy te tetted rá? Ha ezeket mind ki lehet zárni (amiben biztos vagyok), akkor az az illető vagy egy nemzetközi titkos titkosszolgálat, vagy nem titkos titkosszolgálat, vagy egy maffia tagja, és komoly technikákat tudnak bevetni ellened.

De szerintem az első opció a valószínű.

A telefonok alapból szoktak villogni.

Egyébként azt hallottad, hogy akkor is tudják hol vagy, akkor is le tudnak hallgatni, akkor is látnak képet a telefonon keresztül, ha nem csak egyszerűen kikapcsolod, hanem még az akkumulátort is kiveszed? Dobd a kukába, és akkor sütheti a megfigyelést. :-)

2020. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

A baj az, hogy akár még a vonalas telefonon keresztül is meg tud figyelni ha akar. :(

Vedd fel a kapcsolatot a NNYI-vel, ők tudnak segíteni ilyen esetben.

2020. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Most, hogy olvasod ezen sorokat tudd, hogy még azt is látom milyen ruha van rajtad. Este mikor aludtál a telefonodon keresztül hallgattam a szuszogásodat (szerintem cukin horkolsz) és a többi gonosz embertársammal néztün téged.

Egyféleképpen tudsz megszabadulni tőlem. Fogod a telefonodat és beledobod egy fazék forrásban lévő vízbe.


Üdv: Egy rosszakaród Berlinből


Ui.: Sosem bocsájtom meg, hogy az oviban a homokozóban elvetted tőlem a piros lapátot.

2020. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Jaj csak meg ne tudja, hogy ha alufóliából csákót hajtogat a fejére, akkor nem tudjuk megfigyelni. Nem akarom elveszíteni, olyan édes mikor a tükör előtt táncikál.
2020. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

3:

A piros lapátot tőlem is elvették az ovi homokozójában többször is. Azóta csak féktelen haragot és bosszúvágyat érzek.

2020. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Néhányan bizonyosan roppant jól szórakoztok itt, de fogalmatok nincsen hogy milyen helyzetről van szó. Valószínűleg nem egy olyan személyről van szó aki az utcán csúnyán nézett rám, ezt elárulom :D Hogyan éreznétek magatokat hogyha folyamatosan zaklatna és fenyegetne valaki titeket, a családotokat és egy 14 éves kisgyereket?? Na így hogy tetszik? Micsoda egy utolsó nemnormális kettyós állat lehetek..Igazatok van ...
2020. szept. 13. 18:09
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Színesedik a mese. Mindegy, te tudod.

A technikai részét leírtam. Próbáld értelmezni.

2020. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na hát akkor: A telefonod valószínűleg egy rá telepített erőszakosabb apptól vagy valamilyen értesítéstől, esetleg bug miatt villog. Ha jobban érdekel, nézesd meg egy hozzáértővel. Az, hogy egy random pszichopata csak úgy betör a telefonodra és megfigyel rajta keresztül, nem valószínű. Ilyesmihez mélyebb informatikai tudás szükséges és rendes nekikészülés, és még akkor sem biztos, hogy működni fog neki.

Ami a zaklatást illeti; tiltsd le, uszítsd rá a férjedet/barátodat, jelentsd fel, küldj el hozzá valakit aki alaposan megveri.

2020. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, nyilvan nem egy random pszichopatáról van szó, bármikor volt alkalma a telefonomhoz nyúlni, de nem fogom itt leírni az egész történetet, csak azért hogy kedves emberek ne nézzenek elmebetegnek (Y) Gratulálok a kedves megnyilvánulásokhoz néhányatoknak!!
2020. szept. 13. 19:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismétlés a tudás anyja.

Teljesen kizárt, hogy a telefonodon keresztül megfeigyeljen, hacsak nem titkosszolgálat embere.

Minden telefon villog magától is.

Ha be van kapcsolcsa, bizonyos funkciók folyamatosn futnak.

Ezek elengedhetetlenül szükségesek.

Nekem pl. egy piros led szokott villogni jobbra fent, amikor sötét a képernyő.

2020. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!