Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes...

Szerintetek mi a helyes döntés? Bemenjek hozzá a kórházba, vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, és ez nagyon idegesít. Egy nagyon közeli hozzátartozóm bent fekszik kómában van, és haldoklik 😥 Azt mondják, már semmit sem érzékel a külvilágból. Mikor legutóbb bent voltam nála, akkor is így volt, csak akkor még jobb állapotban volt, most valószínűleg még rosszabb, és nehezebb lenne látni. Mikor legutóbb voltam nála, elbúcsúztam tőle, azt mondtam, majd jövünk, de már ekkor is öntudatán kívül, mély kómában volt, semmire sem reagált. Bemennék, hogy ne szegjem meg, amit mondtam, de félek hogy nagyon felkavarna engem is, ha látnám, és ő sem azt akarná már, hogy így lássam. Hogyan lehetne egy ilyen nehéz helyzetben dönteni?

2023. márc. 25. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
En bemennek! Utoljara latni!
2023. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj,2 nap mulva lehet nem tudsz már
2023. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónapja voltam ugyanebben a helyzetben. Én bementem és nem bántam meg. Hiába ez az utolsó emlékem róla mégsem erre gondolok mikor eszembe jut. Meg segített a gyászban az, hogy én is láttam a szememmel az állapotát. De ez én vagyok, nyilván senki nem dönthet helyetted. Nagyon sajnálom amin keresztül mész és kitartást ❤
2023. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam bemenni a nagymamámhoz. 16 éve bánt a dolog.
2023. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Mikor édesapám így volt, akkor ünnepek előtt voltam nála és az ünnepek alatt pedig nem, mert alapból ritkán tartottuk a kapcsolatot és nem is volt olyan állapotban, hogy beszélni tudjon, szóval elég magatehetetlen volt és nem is voltam ott olyan személy akit szívesen láttak volna.. Kommunikálni nem igazán tudott vagy lehetett vele. Úgy gondoltam, hogy majd ünnepek után megyek leközelebb és már késő volt.


Szóval szerintem menj be.

2023. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, lelkileg elég erős leszek-e arra ami fogad 😢
2023. márc. 25. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Menj be, bánni fogod. :( Én egy rokonom nem hívtam hónapokig, amíg lehetett volna. Sajnos meghalt végstádiumú leukémiában. Eszméletlen milyen orvosok vannak, külföldi volt, és el sem mondták neki a diagnózist amìg élt. :(
2023. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem könnyebb feldolgozni, hogy így látod, mint az évekig, évtizedekig tartó agyalást, hogy menni kellett volna.
2023. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
#6 ne előre félj, hanem max utólag bánd. Ez is egyfajta önismeret, hogy egyszer már átélted, nem bírtad és más hasonló esetben nem mész. De előre félni a legnagyobb baromság. Most félsz előre, a jövőben meg azon fogsz filozofálni, hogy mi lett volna ha. Ne hagyj a jövőben mi lett volna, ha kérdéseknek teret. Túl sok energiát emészt.
2023. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végülis bementem, tényleg jobb így.
2023. márc. 26. 14:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!