Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viselitek az óraátállítást?

Hogy viselitek az óraátállítást?

Figyelt kérdés
En valami katasztrofalisan, eddig vilagosba entem vegre reggel,most megint sotet van, ezt is elvettek tolunk...
2023. márc. 27. 09:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
40%

Fos az egész,eldönthetnék már végre melyikbe tartozunk.

Egy két hétig olyan vagyok mint egy narkós..

2023. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
79%
Jól. Alapból 2 nap alatt megszokom az állítgatást, ráadásul sokkal jobban szeretem a nyári óraállást.
2023. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
En se szeretem,hidd el. Plane mikor ejszakasba meloztam, az volt a horror
2023. márc. 27. 10:23
 24/43 anonim ***** válasza:
25%
Rohantam be a lakásba ma de elkezdődött a sorim és eltévesztette időt ezért nem jó óraállítás sajna hát nem
2023. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
34%
Semmi extra, mindenhogy rosszul alszom, pár nap és fel sem tűnik, ilyen borongós, esős időben meg pláne
2023. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
76%
Én nem érzem, hogy bármi hatással lenne rám. Gyerekkoromban se viselt meg soha és most felnőttként se.
2023. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
9%

Az átállás cseppet sem zavar.

Majd nyáron, amikor még a hőség csökkenése előtt kell aludni térnem, emlegetem a nyári időszámítás fenntartóját, aki elvette tőlem a kellemes esti időtöltés, a hűvösödő levegőben elalvás lehetőségét.

2023. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
40%

Nekem két nap után már fel sem tűnik, hogy át lett állítva. Az az 1 óra nem oszt nem szoroz olyan sokat.


Nem értem azokat, akik még egy hét után is azon siránkoznak, hogy jaj ez az óraátállítás milyen rossz...

2023. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
69%

Éjszaka éjfél után sem voltam álmos. Reggel felkeltem 6-kor. Álmos voltam, de átment rajtam. Délelőtt teljesen összeszedetten dolgoztam. Most egykor viszont olyan álmosság jött rám, hogy már nem tudok koncentrálni. Még sok munkám van mára. Kávézni sem szoktam, úgyhogy szenvedek.

Kitartást mindenkinek! Pár nap és megszokjuk.

N

2023. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
88%
Mi rosszat írtam a 29-es válaszban? :) A saját tapasztalatot nullára kell pontozni? Akkor mit szabad ide válaszolni amúgy? Tényleg kíváncsi vagyok mi a helyes válasz.
2023. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!