Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit mennyire visel meg az...

Kit mennyire visel meg az óraátállítás? Este nagyon nehezen aludtam el, reggel pedig amikor szoktam kelni (munka előtt elszoktam menni edzeni) egyszerűen egyből visszaaludtam.

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak később fogok bebootolni egy órával. Itt ülök a meló előtt és elég lassan halad. Majd dél körül beindul :D
2023. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én magamtól átszoktam, 8 helyett már 7-kor ébredtem magamtól. Valószínűleg azért, mert telibe ér a felkelő nap fénye. Így simán ment az átállás.
2023. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Tökmindegy, rugalmasan kelek/dolgozom.
2023. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem azzal az egy óra +/- - al van gondom, hanem nyáron még jobban nem a Holdhoz igazodik a bioritmusom, a kapitalista életforma miatt.

Nézd csak meg az állatokat, ők nem állítanak órát, tehát a múlt héten, ha ötkor keltek például, akkor most hatkor.

Nem lenne semmi gond, ha nyáron aki hatra megy dolgozni, annak hétre kéne..., s így tovább.

2023. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmit se éreztem. Egy óra az semmi. Ugyanakkor elaludtam, mint amikor egyébként is szoktam, így ugyanannyit is aludtam.
2023. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel se tunt, h atallitodott
2023. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem különösebben, amúgy is rosszul alszom
2023. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem jetlagem van tőle :(
2023. márc. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!