Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szokott megviselni...

Mennyire szokott megviselni az óraátállítás?

Figyelt kérdés

Sok nem idős, sőt kimondottan fiatal embernek is felborul valamennyire a napirendje ettől, hiszen máskor éhes, máskor fáradt, rosszabb lesz az időérzékelése stb., mint amikor a napirendje szerint kellene történnie, ezért a kötelességeit is kevésbé hatékonyan tudja teljesíteni.


Nálatok ez mennyire van jelen? Szeretnétek, ha végre megszűnne?



2021. nov. 2. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. Nem nagyon szoktam nézni az időt mikor csinálok valamit.
2021. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hogy tavaly 1 héttel késöbb vettem eszre, hogy volt
2021. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire sem.


Akkor fekszem le, amikor elálmosodom (jó, 1-1,5 órás sávon belül), akkor kelek, amikor a legkésőbb kell, akkor eszem, amikor éhes vagyok (jó, hétköznap délidőben van ebéd), amúgy magamtól is sokszor keveset evő vagyok és a reflux miatt egyenesen ez ajánlott, nem szoktam megvárni, amíg kimondottan éhes vagyok.

Egyedül az zavarhat meg, hogy jé, már sötét van / jé, még világos van.

2021. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
49 éves vagyok, de még soha életemben nem okozott problémát egy percig sem.
2021. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Autista vagyok. Nem foglalkozom az órával, idővel, csak ha muszáj. Egyébként most jól is esik tovább aludni, mert beteg vagyok.
2021. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Rettenetesen kivagyok tőle. Otthonról dolgozom és legszívesebben lefeküdnék ötkor aludni. Totál meg vagyok zavarodva hónapokig mire úgy-ahogy megszokom. Pedig f.lux-ot is felraktam ami a circadián ritmushoz igazítja a képernyő fehéregyensúlyát, meg előbb utóbb hasonló céllal okosizzót is beszerzek.
2021. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem kifejezetten az óraátállításra válaszoltam, hanem a sötétedésre. Magával a téli óraátállítással nincs bajom, könnyebben/korábban kelek.
2021. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Maga az óraátállítás semennyire, de az zavar, hogy már délután fél 5-kor elkezd sötétedni, később, mondjuk decemberben pedig már háromnegyed 4-kor kezd majd.
2021. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Ez, a korai sötétedés nem zavar. Nekem nincs bajom, izgibb.

A tavaszi csak azért rossz, mert egy-két hétig megzavar, hogy tovább van világos, tovább kell magam ébren tartani...

Itt fél 5-kor kezd sötétedni csak legdurvább esetben is. KEZD.

2021. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#2.

Nem dolgozol/tanulsz? Ha igen, akkor hogy nem vetted észre abból, hogy késtél vagy pont hogy egy egész órával hamarabb jöttél? Hallottam már ezt mástól is, de nem tudom, hogy ez mégis hogyan lehetséges, hacsak nem vagy hitt és nyugdíjas/nem voltál éppen szabadságon.

2021. nov. 2. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!