Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ezt a borzalmas...

Hogy bírjátok ezt a borzalmas szeles, csapadékos, hűvös téli időt úgy, hogy hamarosan április van?

Figyelt kérdés
Elképesztő hogy a tavasz közepéhez közeledve is szét lehet fagyni.
2023. márc. 27. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanúgy, mint a pár nappal ezelőtti 25 fokot napon. Ennyi erővel rinyálhatnék, hogy ez sem normális márciusban, max májusban. De nem teszem, mert a tavasz ilyen, nem véletlen nevezik szeszélyes évszaknak ezer éve.
2023. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Pár nap és elmúlik. Előző héten konkrétan póló idő volt.. az viszont sokkal nagyobb baj, hogy a mezőgazdaság nem fogja bírni, mert elfagy a termés egy nagyon korai szakaszban így például majd a barack lesz 3-4 ezer forint/kg áron, mert hiány lesz és alapból infláció van.
2023. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
2019 májusában mindennap szakadt és télikabátban jártam.
2023. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Az esőt szeretem, de szél nélkül. Szelet csak a 30+ fokos időjárásban bírom elviselni. A hideget meg mostanra megszoktam, csak unom már.
2023. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Rosszul. Az óra átállításról nem is beszélve. Eddig tök vidáman indultam el mindennap 5.30-kor, teljes világosságban. Ma 5.30-kor a telefonommal világítottam magam előtt, hogy bármit is lássak és 6-ig kopp sötétben vezettem. És még az a rohadék eső is egész héten esni fog, a szélről nem is beszélve. Csak azt remélem nem viszi el a garázst az autó fölül éjszaka. Okádék az egész.
2023. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Ó, én imádom az esőt. Csak sok legyen.
2023. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Tipikus magyar mentalitás: ha esik, az a baj, ha meleg van, az a baj, ha fúj a szél, az is baj, tehát a magyarok többsége mindig talál valamit, amin tud panaszkodni.


Kérdező, örülj neki, nyáron meg jön a forróság és az aszály.

2023. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Szeretem ezt az időt, és nagyon kellett az eső. Nem normális, hogy márciusban csapról locsolok.
2023. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Ez teljesen normális márciusban és egész áprilisban is.

Az eső nagyon kell a földnek. Na jó.. A széltől eltekintenek!


Egyébként nekem ez az idő a kedvencem. 20 fok felett már rendkívül rosszul viselem... A nyarakat vegetalva élem at és imádkozom hogy legyen már vége.

2023. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kellett az eső,a szél nem annyira.Minden el van ültetve,remélem nem lesz olyan szárazság,mint tavaly.Jó lenne enni is valamit azért télen.Nem beszélve a természetről.
2023. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!