Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rátok hogy hat ez a nyomorult,...

Rátok hogy hat ez a nyomorult, csapadékos, hűvös, őszi idő?

Figyelt kérdés

Oké, hogy kellett a csapadék a földeknek, de ez az időjárás májusban már több a soknál. Rohadtul unom, hogy napelemmel működő emberként ezt a borús, esős, Albiont idéző időt kell elviselnem. Futni sem tudok menni, mert nincs speciális futóruhám, semmit nem lehet kint csinálni. Ti hogy élitek túl az ilyen napokat?


Kor, nem please.

31F


2019. máj. 14. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Kedvtelenné tesz.
2019. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%

Én örülök hogy nincs 30+ fok kivételesen, majd nyáron szenvedünk bőven, esőben futni a legjobb (kivéve ha elcsuszol) ma is láttam több futót.


26/L

2019. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagyok vele, hogy sehogy.


Melóban rohadni teljesen mindegy, hogy milyen az idő. Hétvégén meg kirándulni, túrázni szeretek azt meg simán tolom kisebb nagyobb esőben, sárban is.


29, nem please.

2019. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ideje jobban bejön, mint a meleg idő. Jobban illik a hangulatomhoz ez a fajta idő.(37F)
2019. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Én szeretem az ilyen időt, örülnék neki, ha ennél melegebb soha nem is lenne. 21L
2019. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Rám nincs hatással. Ilyen is kell.

Futni esőben is szoktam meg nulla fokban is jártam, mindenféle speciális futóruha nélkül is.

2019. máj. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Előnyösen hat. Gyűlölöm a meleget és a napsütést, felüdülést hoz egy kis eső, és még a port és a szmogot is megköti egy kicsit, szóval végre tudok lélegezni. Sétáltam ma négy órácskát, jólesett. Ne hisztikélj, pár napon belül megkezdődik a fél évig tartó kánikula, amit persze imádni fogsz, én meg nem, mégsem fogok végigkérdezni itt mindenkit, hogy hogyan bírják elviselni, hogy lerohad a bőrük negyven fokban. 31N
2019. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!