Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ezt a borzalmas...

Hogy bírjátok ezt a borzalmas szeles, csapadékos, hűvös téli időt úgy, hogy hamarosan április van?

Figyelt kérdés
Elképesztő hogy a tavasz közepéhez közeledve is szét lehet fagyni.
2023. márc. 27. 20:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az eső jól jön a földeknek,mert sajnos száraz a föld.Nekem nincsen bajom ezzel az idővel egészen addig amíg nem fúj a szél elképesztő módon és nincsen fagy.A fagy pont most nem kellene,mert elfagy az összes gyümölcs a fákon.
2023. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%

Ez van, március van még, bármi lehet. A mai viharos szelet viszont nagyon rosszul viselem, mert ilyenkor mindig fáj a fejem és nem múlik el semmitől. Ráadásul ezt a régi házat úgy átfújta, hogy lassan nem győzi a kazán.

Főleg azért örülnék a mielőbb tartós jó időnek, hogy ne kelljen már fűteni. A gatyánk rámegy.

2023. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Orulok neki,mert ilyenkor nincs cdoves meg keregeto z utcan.
2023. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%

Ez van, nem tudok ellene mit tenni.

Jó felöltözöm, aztán reménykedem hogy nem ázom el odakint annyira.

2023. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2023. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
42%
Én imádom a rossz időt, esőt, remélem még sok lesz.
2023. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

Mi lenne veletek virágszálaim, ha ilyen szeles, esős, hideg időben kint kéne dolgoznotok?

Emelem a tétet: éjszaka, szélben, esőben, hidegben, 2 C fokban?


En most is ezt teszem :)

2023. márc. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%
Nem mintha az időjárás választás kérdése lenne, szóval ez van, ha nem tetszik akkor is ez lesz, bár ha választani kéne nekem a tél és az ősz a kedvencem, szóval nem vagyok oda azért hogy jön a tavasz, ez az esős, szeles idő jobb tetszik.
2023. márc. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
47%
Még több ilyet kérnék a nyár folyamán. Eskü elmegyek templomba imádkozni, hogy minden 2.nap essen jó sokáig :D Komolyra fordítva a szót, nincsen bajom a rossz idővel. Felőlem eshet, fújhat a szél, döröghet én akkor is élvezni fogom, ahogy a kellemes nyári 30 fokos időt is.
2023. márc. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul. Főleg így hogy volt egy hét május.

Nem vagyok frontérzékeny de hetfőn amilyen sz#rul voltam...

2023. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!