Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem egy...

Szerintetek van esélyem egy 25 éves pasinál? Volt már valaki hasonló helyzetben? 25 éves pasik, nektek kéne egy tapasztalatlan 17 éves lány vagy csak nyűg lenne? 17/L

Figyelt kérdés
Nagyon, de nagyon megtetszett nekem ez a srác, tökre hasonló személyiségünk van, jól kijövünk. De attól félek én nem jövök be neki vagy a korkülönbség neki sok lenne. Kezdő vagyok a szerelem terén, de tudom, hogy nekem ő kell. :$
2014. aug. 16. 13:07
 1/7 anonim válasza:
41%
Jé, érdekes, mikor nekem ilyeneket mondodd egy lány, hogy kedvel meg jókat tud nevetni rajtam, mégis végül a külsőm miatt buktam, mert nem vagyok homár kinézetű. Szomorú, hogy ennyire a külsőn múlik igazából minden. Szóval ne mondd, h a jellemét szereted, te is csak a külseje miatt akarsz tőle bármit is. -.-
2014. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, anyám 17 éves volt, amikor megismerte a 24 éves apámat. Még mindig együtt vannak, lassan 30 éve.
2014. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem kellenél én is kb annyi idős fiú vagyok mint akiről írtál :D
2014. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vágj bele nyugodtan a kapcsolatba, én 16 évesen jöttem össze egy 25 éves sráccal, 3 évig tartott. Még lehet igy is neked kell kezdeményezned és van esélyed.
2014. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden esély megvan rá, a szerelem nem feltétlen korhoz kötött.
2014. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha komolyabb ő is, és te is, vágjatok bele. De ha csak bohóckodnál, vagy ő is olyan típus, akkor tartós nem sülhetne ki szerintem belőle.
2014. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hőcserélő ***** válasza:
nekem volt ilyen egyszer 25 vagy tán 26 éves is voltam... egy helyes szöszke kocsmába beszélgettem nem tudtam hány éves...aztán mesélte a középiskolás sztorijait meg most lesz 12.-es készül az érettségire továbbtanulás blabla valahogy kirázott a hideg hogy az meg mán nekem majdnem 10éve volt meg már volt egy diplomám is....szal hamarjába tiplizem
2014. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!