Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érne meg szamotokra egy...

Mit érne meg szamotokra egy saját gyerek ha amúgy full esélytelenek vagytok rá? Szerintetek jól döntöttem annak idelyen ?

Figyelt kérdés

5 éve ezzen gondolkodom.

Amúgy full magamnak való antiszociális ember vagyok egyedül kéne élnem egy zartkertben és full boldog lennék.

Viszont akor sose lett volna családom és gyerekem

Ez lett volna a sorsom de felazadtam😀


adódott egy lehetőség és tudtam hogy pár évnél tovább úgyse fogjuk bírni anyjaval tudtam hogy anyuka nem alkalmas anyának de mégis belevagtam azért mert amúgy sose lett volna gyerekem .

Ez mindent megvaltoztatott életemben óriási nehézség de egyben sokat fejlődtem és már nem vagyok akkora bena mint előtte. Legalábbis az emberek és én magam már nem tekintem magam annak sokkal nyugodtabb vagyok .


De egyben az elethelyzetem kilátástalan és röghoz vagyok kötve.

Asszonyom sincs már csak a gyerek .

Dolgozom de amit keresem el is koltom,nem ehezunk sőt ide oda elmegyunk éljük a családi életünk de úgy ennyi. stagnál az életem de van gyerekem szerintem megerte mindent bealdozni de 5 éve ezen gondolkodom.


Nektek mit érne meg egy saját gyerek?



2023. márc. 29. 19:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 35 éves. Eddig nem tetszett a munkám, de jól fizetett, így tavaly tudtam váltani. Most azt csinálom, amit szeretek, és továbbképzésekre járok.


Szabadidőmben meg mindent csinálok. Filmezek, olvasok, keresztrejtvényt fejtek, imádom a logikai játékokat, sudokuzok, gépezek, origamizok, kötök, tanfolyamra járok (most épp varrni tanulok), edzek, zenére ugrálok. Tervezek elkezdeni jógázni. Milyen poén lenne jógát oktatni, 50 évesen is fitt lennék.


És egyedül vagyok, mert szeretek egyedül lenni. Nem voltam soha bulizni, nem iszok, nem drogozok.

2023. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!