Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Koltoznek, de hogyan?

Koltoznek, de hogyan?

Figyelt kérdés

megprobalom roviden megfogalmazni


tehat 19 eves lany vagyok

dolgozok ahol 200ezret keresek ( igen, csak:( )

es szeretnek itthonrol minel elobb elszabadulni

nagyon rossz itthon a legkor, leginkabb apam es tesom miatt

folyamat a beszolasok, kismoromtol kedzve a megfelelesi kenyszer.

szoval a lenyeg hogy toluk szeretnek szabadulni

alberletbe menni

de sajnos nem talalok olcson mar,

100ezer+rezsi es abbol a maradek 100bol eljek is meg😅

2 cicam van

akiket semmifelekeppen nem hagynek hatra

tehat az ok fent tartasuk sem olcso

nem tudom mitevo legyek

te mit tennetek? kilatastalan vagyok

munkahoz sem tudom kialudni magam mert folyamat az ordibalas itthon,

napi 2-4orakat alszok:(( kimerult vagyok

nem birok tovabb egyutt elni veluk

mas rokonom meg nincs akihez mehetnek



2023. márc. 30. 06:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, próbálj meg csak egy szobát bérelni, az sokkal olcsóbb. Egyetemi kollégiumokat is megkereshetsz, jellemzően azok is olcsóbbak a piaci áraknál (egyetemen dolgozok).


Esetleg fordulhatsz a családsegítő szolgálathoz, a NaNe-hez, bár nem tudom, őt mit tudnának segíteni, de esetleg tanácsot tudnak adni, ha mást nem is. Meg nekik talán vannak kapcsolataik.


Melyik megyében élsz, azt szabad tudni?

2023. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

koszonom az otleleteket

sajnos meg nincs felretett penzem, de azon vagyok

hulyesegekre meg abszolut nem koltok

mert se buli meg semmi hasonlo dolog nalam nincs kepben,es nem is dohanyzom


10es elobb lennek csoves minthogy a macskaimrol lemondjak

befogadtam oket, vallaltam a felelosseget, nem fogom cserben hagyni oket


11es szolnok megyeben lakom

2023. márc. 30. 09:12
 13/23 anonim ***** válasza:
40%

Ha nincs félretett pénzed, úgy, hogy otthon laksz, akkor mi a lószart akarsz ugyanebből a pénzből egy albérletben?

Álmodik a nyomor.

2023. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%

Elmondom neked hogy mi a megoldás, bár ezért mindenki le fog pontozni, pedig ez az igazság.

A korodbeli fiatal nők ezt úgy oldják meg, hogy összejönnek egy pasival és ketten közösen bérelnek egy lakást, vagy eleve a pasinak van lakása és hozzáköltözik a nő.

Ez manapság így megy, mert az ország nagy részén sz*rok a fizetések (nem mindenki él Budapesten), egy pályakezdő fiatalnak az esetek többségében nem fizetnek sokat (nem lehet mindenki IT mérnök).

Egyedül manapság semmire sem megy az ember (hacsak nincs kiugróan jó szakmája, vagy nem támogatják a szülők).

Ezért sokaknál a párkapcsolat a "kiugrás" a toxikus családi környezetből.

Le lehet pontozni hogy ezt le mertem írni, de az esetek nagy százalékában ez így megy. Neked sem nagyon van más választásod, ha nem akarsz szobát bérelni 2-3 másik idegen emberrel (főleg hogy nincs pénzed kaucióra).

Persze NEM azt mondom, hogy aki így szabadult meg az otthoniaktól az nem szeretheti a párját.

2023. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%
Én egyetértek veled, utolsó, nagy százaléka sajnos a fiataloknak nem tud egyedül lakást bérelni. Így megragad mindent.
2023. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azért ne bíztasd már ilyenekre/ ne adj ilyen ötletet neki. Igen tény, hogy sokan vannak így de akkor is milyen dolog már az, hogy kihasználja és érdekből van valakivel?

Gyönyörű dolog húzni valaki idejét és átverni csak azért, hogy neked jó legyen + tönkre is teheti az adott srácot.. Az élet előbb utóbb úgyis vissza adja ezt az ilyeneknek (ha tetszik, ha nem ez így van).

2023. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Te gyenge ember vagy nincs kitartásod. Maradj ahol vagy én is szolnok megyében lakom a fizetések semmik az albérletek drágák. Én is a szüleimmel élek én is unom de ez van. 30/F.
2023. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
27%

#16:

Ha tudsz olvasni azt is odaírtam hogy attól még SZERETI a párját, hogy csak így tud eljönni otthonról. Azt NEM mondtam, hogy szerelem nélkül émelygő gyomorral van együtt sok ilyen nő a párjával. De ne akard már homokba dugni a fejed! Ez a 21 század. Sok nő gyorsan bepasizik hogy egyről a kettőre jussanak a párjukkal. Nem egyedül kínlódik, mert egyedül semmire sem menne.

És attól hogy le mertem írni ezeket a dolgokat, az nem azt jelenti hogy erre biztatom a kérdezőt (19 éves, gondolom nem hülye, tudja mi folyik a világban).

De bírom mikor valaki úgy csinál a 21. században mintha nagyon sokan nem a p.nájukkal jutnának előrébb az életben (vannak igen olyanok akik nem szerelmesek, de így is megfelel nekik csak ne kelljen otthon lenni). És bizony vannak férfiak akik ez zokszó nélkül ki is használják. Összeállnak ketten, és mindketten kiveszik a "jó részt" a kapcsolatból. Lényeg hogy haladjanak előre az életben (jobb munka, jobb fizetések egy nagy városban, több spórolt pénz ha ketten keresnek). Persze vannak akik ezen felül tényleg szerelmesek is a párjukba.

Akinek nem inge ne vegye magára ezt az egészet!

Én sem értek egyet sok mindennel, de látok a szememmel, és nem csinálok úgy mintha ez nem egy létező jelenség lenne. Sajnos van az a réteg akinek nincs is más kiugrási lehetősége ezen kívül.

2023. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Helyi újságban adj föl egy hirdetést,hogy női lakótársat keresel közös albérletre..inkább,mint odadobni magad egy pasinak ugyanezért..
2023. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szobát is bérelhetsz idős hölygnél akit még nem kell gondozni és véletlenül szereti a cicákat is,még az is jobb..meglátod..
2023. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!