Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a heted?

Milyen volt a heted?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 16:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%
Köszönöm 7-es! Ne sajnáld! Nem mondom , hogy hú de jó , de lehetne rosszabb is. Van aki sokkal "keményebb" betegségben szenved. Kb 1 hónapja elkezdetem szóló társasjátékozni. A kutya mellett itthon. Végtelen társasról lehet olvasni. Most az Ark Nova-t vettem meg. Azzal harcolok.. kisebb sikerrel. Jövő hónapban jön ki A Föld nevű játék. Állítólag jó lesz. Annak a megvételre "még engedélyt" kaptam az asszonykámtól. S onnantól évente egy darabra. Sok minden van a mi kis világunkban ami " szép" , ami leköti az embert olyan szinten, hogy örömet is szerez számára. Természetesen a felnőtt gyerekeim s a feleségem jelentik a legnagyobb örömet. De panasz helyett kutyázok, játszok. Séták közben " gyönyörködöm " a természetben.
2023. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Amiért nem érte meg megszuletni se.

Munka meg vacsi furdes. Minden nap.

2023. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%
Végig dolgoztam, fáradtabb vagyok, mint az megszokott lenne. Sokat fájt a fejem, mert frontérzékeny vagyok. Szóval eddig nem volt fényes..
2023. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%

*Ja meg alvás meg ýoutube meg agyzsibbasztás csetelés a barmokkal akik megkérdezik minden nap h mizu. Nem merem tiltani őket nehogy bosszuból ártsanak.

Ma kezdtem gondolkodni hogy hogyan kéne ugy élni hogy ne végigkínlódjam csak az egészet?

2023. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%

A hét elején kaptam egy defektet, szerdán meghalt az akksi. Megint egy csomó pénzt el kellett b*sznom, folyamatosan úgy érzem, hogy többet költök mint amennyit megkeresek, pedig már semmi hobbim nincs, ruhát se veszek, csak nyögöm a kiadásokat, pedig amúgy magyar viszonylatban jól keresek, de ez sem elég.

A munka stresszes volt, emiatt folyamat puffadtam, össze-vissza eszem a szemét kajákat, rohanás az egész nap. Nem értem, miért volt muszáj erre a tetves világra születnem, én nem kívántam.

Egyszóval a hetem csak a szokásos. Szar.

2023. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%
😔 szokásos. major depresszió.
2023. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19%
Átlagos, de közelebb a rosszhoz.
2023. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%
Átlagos. Főztem finomakat, kipróbáltam új recepteket. Volt néhány sikerélmény a melóban -csak a főnök nem teszi szóvá 😅 Mind1, már elfogadtam, hogy nem jeleznek vissza a munkámra. Hétvégén lehet kirándulok,ha jó idő lesz. Örülök a tavasznak. 🥰
2023. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
35%
7-es vagyok. 11-es nagyon jól csinálod, hogy lekötöd magad ezekkel a dolgokkal, apró örömökkel. Én itthon a beteg anyukámat ápolom és kikapcsolódásként a rossz gondolatok helyett inkább sportfogadási stratégiákat próbálgatok, érdekes videókat, filmeket nézek, szintén vannak állataink és kert is. Szóval ez szuper jó, ha találunk ilyen hobbikat. További kitartást kívánok!
2023. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Egy 5-ös listán 3-as. Kialakult egy probléma, ami megoldást igényel: számomra inkább mégis megkönnyebülést hozna már a vége...
2023. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!