Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a heted?

Milyen volt a heted?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 16:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
16%
Szar, mint az összes többi. Sőt szarabb, mert mindjárt érettségi, és állandóan tanulni kell, már alig bírom
2023. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
11%

Hát.. nagyon nem olyan volt eddig, mint terveztem. A héten több busz lerobannt, amivel utaztam (az első szakadó hóban történt, és 3 buszt vontak össze), hétfőn meglepetésként ért a szakadó hó, süvítő szél páros, amiben esélytelen volt az esernyő, így át is ázott a kabátom pár helyen, kicsit a cipőm is, meg is fáztam.

A sikerélmények már harmadik hete kerülnek el nagy ívben (finoman szólva), de legalább próbálkoztam és nem adtam fel rögtön. Fejfájós is voltam, fáradt is, rosszkedvű is (próbáltam nem kimutatni), ezeket pedig nem túl egészséges ételekkel, kávéval kompenzáltam, méghozzá elég szépen.

Csoportmunkák körül is csak a szenvedés megy, egyiknél már a tanárnak is szólnunk kellett, pedig egyikünk sem az a fajta, hogy tanárhoz rohangálna, pláne nem ilyen miatt.

Szóval eddig így állok, remélem azért a hétvégém jobban alakul majd..

2023. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Itt miért pontoznak le minden válaszolót? Léccci ezt is pontozzátok már le.
2023. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
35%
Van ott 3 db személy, mind 75%-os. Gondolom egy ember játszik több profilról és ő pontoz le sorban mindenkit.
2023. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!