Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a helyzetről hogy érettségi találkozón az osztálytársam megiszik hét felest és kötekedni kezd a pincérrel, én pedig vigasztalásul azt mondom a pincérnek hogy 25 évvel ezelőtt a torna sorban kergetett és csapkodta a nyakamat?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 2. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szóhoz sem jutok.
2023. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szuper ötlet! A pincér azon fog gondolkodni, miért nem ment inkább könyvtárosnak...
2023. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy te sem vagy sokkal értelmesebb...
2023. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van? Mi köze ehhez a pincérnek? Meg ahhoz sincs köze, hogy a volt osztálytárs részeg...

A vigasztaláshoz meg pláne semmi köze!

2023. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a pincér az osztálytársadat egy részeg kőbunkónak, téged pedig hangyásnak fog nézni. De hogy ez neked miért jó, azt nem tudom. 🤷‍♂️
2023. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem érzem át, hogy hol történt súlyos dolog.


A másik pedig, hogy mi a szarnak osztálytalálkozó..?? 4 évig gyűlölt emberekkel mi a francnak találkozni?????

2023. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "Kit érdekel?" kategória. Azt látni, hogy azóta sem tud az illető emberként viselkedni...
2023. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sovány vigasz a pincérnek…


Amúgy valószínű napi szinten találkozik ilyen kulturálatlan emberrel és nem feltételül kell hozzá alkohol, ezek a fajta dolgok megtörténnek anélkül is.


Kérdést sem értem, ha már megtörtént, akkor mit számít?


Az osztálytársad agresszív, te meg gyépés.

2023. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A pincért te is irritálod valószínűleg, mert nem kíváncsi erre a nagy sztorira, ami nem igazán kapcsolódik és nem vigasztalja sehogy. Valószínű nem ti vagytok az első bolondok akiket kiszolgál.

A torna sorban meg nem tudom, hogy lehet kergetőzni, nekünk állni kellett.

Maga a kérdés feltevése se vall tiszta gondolkodásra.

2023. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez már inkább tanári hozzáállás kérdése
2023. ápr. 2. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!