Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a vèleményetek az úgy is...

Mi a vèleményetek az úgy is egyszer èlünk felfogástól?

Figyelt kérdés
sok embertől hallom,hogy tedd meg amit szeretnél mert úgy is egyszer èlünk.Pl vedd meg azt a dolgot amit szeretnèl,annak ellenére,hogy lehet hogy veszèlybe sodrod magad anyagilag,de úgy is egyszer èlünk. Nektek mi a vèlemènyetek erről az életfelfogásról?ti is îgy fogtok fel sok dolgot?vagy sokkal komolyabban veszitek az èletet?
2023. ápr. 3. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Úgyis egyszer élünk de nemmindegy, hogy milyen az eletminőség ez a véleményem.

Pld egyesek pialnak meg cigiznek mert ugyis valamibe megkell halni, igen a halal mar a legkisebb gond de betegen élni, rákosan, szetpialt szervezettel az a nemegyszerű. Ugyh. ez is ilyen okoskodós, nesze semmi fogd meg jól életfilozofia.

2023. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom én csak az élvezeteknek elek kb 5 éve…gyorsan megy az idő így de legalább nem tűnik feleslegesnek
2023. ápr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem még annyira sincs pénzem hogy élhessek ilyen felfogás szerint.

Pl anno tanultam zongoráznibde nem tudok de nagyon élném.

Lehet kapni használtan is tanító progis szintiket is, meg tanulhatnám az akkordokat netről is.

Használtan elérhető árban vannak de nem akarok szívni azzal ha pl fals, vagy be kéne hangolni de nem lehet, vagy 1 hétig működik csak aztán eltűnt az eladó.

Újat tudnék venni ki tudnám oréselni de megélhetés rovására, lakbérrel tartozni meg éhezni nem érné meg viszont.

Évek telnek el így hogy vágyom valamire folyamatosan es nincs meg. Mert luxus. Mert ha vwn is pénzem akkor uj mosógép kell vagy megjavítani a bojlert vagy a szakadt ajtókat, minden más égetőbb mint egy szinti.


Inkább pasikkal vagyok caak így hogy egyszer élünk, hogy ránézésre tudom hogy nem fog feleségül venni se családunk se lesz, és éveket járok ilyenekkel jövőkép nélkül, de úgy vagyok ezzel hogy de legalább addig azzal vagyok/lehetek, akit szeretek. Igaz hogy nem örökre és vége lesz, de ez van:(

2023. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Mivel én a reinkarnációban hiszek, soha nem gondoltam azt, hogy egyszer élünk. Ezért se mindegy, hogy egy pöcs vagyok másokkal, vagy nem.
2023. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!