Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról ha egy...

Mi a véleményed arról ha egy huszonévest zavar az öregedés?

Figyelt kérdés
És szeretne fiatalabb lenni, mert egyszerűen így nem érzi jól magát.

#élet #depresszió #szomorúság #öregedés #Fiatalság-elmúlása #Idő-múlás
2023. febr. 24. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Meg tudom érteni. 28 vagyok, nyilván most még nem vagyok öreg, nincsenek ilyen téveszméim. De bizony már jelennek meg az első ősz hajszálaim, az első ránc-kezdemények. Kicsit elszomorító hogy soha többé nem leszek (önmagamhoz képest) “tökéletes”.
2023. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

A kor az olyan hogy minden évet megélhetsz, de csak a jelenben.

Egyszer lehetsz csak bölcsis, csak egyszer ovis, egyszer altalános sulis, egyszer tinihormonos kamasz, egyszer huszonéves, csak egyszer 30 és igy tovább. Minden évet kiprobálhatsz. És mindog csak a jelen létezik. Az a bölcsis aki voltál már nincs. Nem létezik, füstté szállt, az az ovis sem letezik már. És nem is mehetsz vissza.

Törekedj arra hogy a mák minden egyes percét kihasználd, élvezd mert nem mehetsz se előre de vissza sem. Csak a jelen van.

Ne azzal teljen el hogy másra vágysz sóvárogsz vissza, ne az elégedetlenséggel, ne az el nem érhető szélmalomharcokkal mert a ma is el fog repülni és nem élted meg


MINDEN kornak megvan a maga szépsége. HA meg tudod azt élni.

De ha magad csak önkínzod elrepulnek az évek azzal hogy csak önkínoztál.

2023. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek nehéz ezt elfogadni. 20 évesen még olyan távolinak tűnik a dolog, aztán csak úgy repülnek az évek. Sporttal és helyes életmóddal azért ki lehet tolni rendesen az öregedést, én 27 leszek idén, de 22-nek szoktak nézni maximum.
2023. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Azt, hogyha nem akar megöregedni, akkor dögöljön meg fiatalon. -.-'
2023. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Mindenki azon idegeli magát, amin akarja.
2023. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy nem érek rá más bájával ilyen szinten foglalkozni.
2023. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Furának gondolom

29

2023. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Örültem a 18-nak,a 28-nak,és örülök most a 38-nak is. Örülök hogy egészséges vagyok, hogy van ép értelmem, hogy mozog kezem lábam. Komolyan ilyen facságokért kéne sírni, hogy elmúlt a tegnap és itt vagyok a mába. Valakinek ez nem sikerül, mert egyszer csak kampó reggelre, vagy az úton, vagy jön egy betegség és annyi. Minden percünk ajándék és csak hálásak lehetünk az ősz hajunkért.
2023. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Megértem. A legtöbb nő 18 évesen van a csúcson, utána kezdődik a lankás, majd 25 körül az egyre meredekebb lejtő..


Meg kell élni a mát, nem mások véleményével foglalkozni, szexelni sokat. Utazni sokat. Olvasni sokat.

2023. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!