Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Bendeke2005 kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy adott egy szituáció. Testvérem és a kedves kis baratjá ENGEM fenyegetnek ,azzal hogy a szart is kiverik belőlem.Ilyenkor tehetek feljelentést ellenük,vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés

Mielott barki azt mondana ,hogy beszari vagyok,nem nem vagyok az!Csak szeretnem ,ugy lerendezni az egészet ,hogy ők szopjanak :)

(A háttere ennek az egésznek: Kiderült,hogy hónapok óta feltörték a Facebook fiokom,és A barátnommel való beszelgetest,neztek,rohogtek rajtunk es kiparodizaltak. Még ezelott egy Kamu fiok zaklatott engem es A Baratnomet,ezert rairt a Testvérem Nőjére,hogy ők azok -e? A kisasszony ezen felhaborodott ,elkezdett személyeskedni,és apró utalasokat tenni arra hogy szakitsunk...Az én Baratnomnek egy rossz szava se volt hozza,de ezt zokon vették...Miután kiderult,hogy feltörtek , a Baratnőm Ráirt a másik nőre,hogy szegyeljjek el magukat,szanalmasak,és ne fenyegessenek minket,hogy visszaélnek a beszélgetésünkel,mert mi is tudunk fenyegetozni,és tudunk par dolgot.Erre becsatlakozott a Testvérem es a haverja,is hogy hallgassunk el,meg leszel verve kis csicska nyomorek es ehhez hasonlo dolgok.Lényegében ennyi. Utánna olvastam ezeknek,de nem igazan talaltam semmi értelmeset ezzek kapcs. Csak a testi sértéssel.



2023. ápr. 4. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy életveszélyes fenyegetés:

[link]

[link]

2023. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Testvéred? Szüleitek nincsenek hogy ilyen gengszterkedés folyik családon belül?
2023. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De van,csak sajnos Szuloi felrol én vagyok a "fekete bárány" Csak azért,mert nem nyalom a picsájukat :)
2023. ápr. 4. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmész a rendőrségre, bejelented a korábbi feltörést, a fenyegetést és minden bizonyítékot megmutatsz (messenger üzenetek, sms-ek stb.). Onnantól ők majd teszik a dolgukat.

Illetve, ha akarod, közlöd a testvéreddel, hogy a rendőrségnekmár jeleztél. Ha innentől bajotok esik, ők az első számú gyanúsítottak.

2023. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megérdemled?

Mit értél el az életben?

Félsz? Gyáva vagy?

Mit csodálkozol?

2023. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!