Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már részed igazán kínos...

Volt már részed igazán kínos szituációban? Ha igen, elmesélnéd?

Figyelt kérdés
Én pl általános iskolában szerelmes voltam az egyik tanáromba és egyszer véletlenül rákacsintottam.
2023. febr. 7. 15:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%

Nyáron chilis babgulyás parti,majd utána piálás.

10 sör már bennem volt mikor éreztem hogy mozgolódás van belül.

Persze nemcsak nekem volt,hanem többieknek is.

Wc-t a leggyorsabb lefoglalta,a többinek az jutott ami volt.

Nekem a kert végi diófa töve jutott.

Arra emlékszem alig bírtam a gatyám lehúzni,ahogy guggoltam le,mar reccsent,durrant is.

Akkora robajjal jött ki,hogy a fán lakó baglyok is felrepültek.

Nem emlékszem hogy kerültem haza,de délig 20 nemfogadott hívás volt.

Haverom apja hívott mindenkit,aki ott volt,hogy menjünk vissza takarítani.

Gyerekek a látvány elképesztő volt mikor odaértem,épületek fala lefosva,lehányva,majd jött amit látni sem akartam a diófa.

Híg barna lötyi csúszott rajta lefelé még délben is.

Kaptunk surolókefét,magasnymású mosót és a fát,épületek oldalát lemostuk.

2023. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
51%
Olyan nem létezik, hogy valakire véletlenül rákacsintasz, az egy tudatos, szándékos dolog. Max akkor nem, ha tikkel a szemed, de az meg nem kacsintás.
2023. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Van egy internetes barátom aki külföldön él, ezért mikor először találkoztam vele kapásból nála töltöttem egy hetet (mivel külföldre nem megy ki az ember 1 napra). Nem is volt gond, jól evoltunk, a "baj" azzal volt, mikor hétvégére megjött a barátnője. Ne értsétek félre, egy tök aranyos és kedves lány, egy rossz szava nem volt hozzám. A problémát az okozta, hogy én úgy vagyok bekötve, hogy idegenekkel nagyon nehezen oldódok fel, tulajdonképpen kérdezgetni, beszéltetni kell. Nem vagyok büszke rá, de ez van. A gond csak az volt, hogy a barátnő nyilván a párjára fókuszált akit amúgyis ritkán látott, nem belőlem akarta kihúzni a szavakat. Emiatt kettő. És. Fél. Teljes. Napig. Kullogtam utánuk síri csendben, miközben ők tök jól elvoltak. Kb 3x szólalhattam meg, az is akkor volt mikor megkérdezték hogy kérek-e fagyit a fagyizóban. A dolgot tetőzte az, hogy pénteken mikor a csaj megjött úgy voltam vele hogy jahj hát biztos akarnak kicsit kettesben lenni, értitek, be is jelentettem hogy akkor elmegyek sétálni éjjel (szeretek olyankor mászkálni), pár óra múlva jövök. De aztán valaki elkezdett követni másfél óra után így beparáztam és kénytelen voltam visszamenni. Lehet hogy ez csak nekem kínos, de szerintem nagyon hülyén veszi ki magát ha bejelentem hogy sok órára elmegyek azt másfél óra múlva meg cső skacok megjöttem :D Azóta csak akkor megyek, ha garantáltan csak ketten leszünk.
2023. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
69%

1-es!

👍🤘🤑🤮

2023. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként írom a sztorit. Kb huszonéves voltam. Egyszer, mikor a mezőn sétáltam, kihaltnak tűnt. Viszont amikor (kivételesen) hangosan elfingottam magam, váratlanul, kb 50 méterre kanyarodott felém a földúton két helyes tinilány. Mondanom se kell, kuncogva mentek el aztán mellettem, ahogy szemből érkeztek.


Képzeljétek el a szitut, két csinos lányka, és ugye ilyenkor mit szokott az ember tenni, hát odaköszön... Kicsit furán vette ki magát a helyzet. Hangos fingás, majd pár perc múlva, ahogy közelebb értek hozzám: "hehe, izé, sziasztok, lányok! :)" Képzelhetitek. Ők fostak be majdnem, alig bírták visszatartani a röhögést...

2023. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy jó sztori, ugyanakkor lehet, hogy félreolvasta a kérdést, eképpen:

Volt már RÉSZEG igazán kínos szituációban?

2023. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban úszáson voltam az osztállyal, akik nem hoztak úszócuccot (ellenségeim) azzal szivattak meg, hogy kicserélték a gatyámat egy másik osztályban lévő roma és köztudottan büdös srácéval (ugyanolyan kínai fecskéje volt).


Nem tudtam mért nevetnek rajtam egész nap, majd nap végén elárulták. 17 voltam.

2023. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megosztottátok a sztorijaitokat. Jókat nevettem.

3-as veled nagyon bunkón viselkedett a netes "barátod" és a barátnője. Ha ennyire tojtak rád, akkor nem értem miért hívtak oda.


Ez a kacsintás részemről fogalmam sincs mi volt. Amikor a közelemben tartózkodott ez a tanár, akkor hevesen vert a szívem és nagyon zavarban voltam. Így ösztönösen jött ez a dolog, nem tudom észrevette-e, de nagyon szégyelltem magam.

2023. febr. 7. 19:07
 9/41 anonim ***** válasza:
81%
5: így már én is jartam. Hallottam valakit fingani, de én nem tudtam visszatartani a röhögést, szakadva mentem el mellette XDDD
2023. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
22%
Nekem ma volt, de arról inkább nem szeretnék beszélni, így is iszonyú kínos volt. Valószínűleg vissza fogom hallani magamról, ami nem fair, de nem tudok mit tenni ellene (már mint a pletyka ellen).
2023. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!