Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önéletrajzba mit írjak ha...

Önéletrajzba mit írjak ha ekkor gubancom van?

Figyelt kérdés

Nevet váltottam, és ahova jelentkeznék mind elég komoly cégek. Olvastam, hogy nem egy embernek felkeresték a volt főnökét és kikérdezték.

Mondaná a főnököm, hogy itt nem dolgozott ilyen nevű ember.:) Fel se vennének.


2023. ápr. 5. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem a te bajod. Ha korrektek, tőled kérik a referenciaszemély(ek) elérhetőségét. Ha ezt nem teszik, az illegális szimatolásuk hadd ne legyen a te felelősséged. Ennyi erővel a Kiss Bélákat és Kovács Évákat sem találják meg
2023. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem említsd meg az interjún, hogy nevet változtattál.
2023. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyes, nem értelek.
2023. ápr. 5. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is normális helyek nem keresik meg az elözö fönököt, ez félig illegális is, de semmi esetre sem korrekt.

Ha felvilágosítást akarnak rólad, töled kell referenciákat kérni, te adhatsz meg olyan helyeket, ahol utána tudnak érdeklödni a munkádnak.

2023. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2023. ápr. 5. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
*sóhajt
2023. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!