Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki rendelt màr, Aliexpess...

Valaki rendelt màr, Aliexpess röl? Ha igen mitt? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 07:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Rendeltem többször is, kisebb értékű dolgokat, minden megjött, olyan volt, mint a képeken.
2023. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Én Barbie műanyag állványt rendeltem és rendben megérkezett, pont úgy nézett ki a rendelt termék, mint a képen.
2023. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Ezermindent, évek óta.

Szerszámokat.

Ruhaféléket.

Szabás-varráshoz apróságokat.

Órát-bizsut.

Stb. Megjöttek az áruk mindig, soha nem volt probléma.

2023. ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat
2023. ápr. 8. 09:40
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen, de ilyen elektronikai dolgokat, akkumulátorokat nagyon nem érdemes vásárolni, mert nem lesz az amit írnak vagy nagyon silány lesz. Szóval én inkább azt mondanám, hogy pl telefon tokot megéri venni, fóliákat is, meg műanyag cuccokat, ruhákat stb.. szóval minden olyat pl amiből nem lehet baj. Én például telefontöltőt se vennék onnan, még a végén felgyullad vagy szétcseszi a telefont.
2023. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
5# Most is vettünk onnan telefont és szuper. Kamerarendszert is onnan szereztük be és minden rendben vele.
2023. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Megint ki az a pár fa@z aki jobban tudja a válaszolóknál, hogy mit gondolnak,mit vettek,stb?😆
2023. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5-össel értek egyet. Apróságokat tökre megéri aliról rendelni, de komolyabb cuccokat semmiképp, az nagyon rizikós
2023. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

"Megint ki az a pár fa@z aki jobban tudja a válaszolóknál, hogy mit gondolnak,mit vettek,stb?"


Szerintem aki egy kicsit is ért hozzá az tudja, hogy normális kamera rendszert nem lehet venni Aliexpressen. Napi szinten majdnem találkozom ezzel a "neten vettem ócsóóó kamera" hát de nem tudom beállítani, nincs support, nincs szoftveres támogatás és egyéb dolgokkal.. :D na mindegy.


Telefont meg persze lehet venni, ami jól működik, de azért nem feltétlen jelentkeznék be nagyon kínai noname aliexpresszes telefonokkal sehova, mert nem tudhatod, hogy hova és milyen adatokat oszt meg a háttérben... aztán majd megy a hüledezés ha ellopják a banki adatokat meg a facebookot meg ilyenek.


Egyszerűen fel nem foghatom ki az a felelőtlen aki ilyen kínai telefonokon be merne lépni bárhova. Kínai telefon alatt én pl erre gondolok:


"Global Version FreeYond F9 Smartphone 128GB/64GB 6.52" HD+ Screen Octa Core 13MP Dual Camera 5000mAh Android Mobile Phone"

2023. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

9-es!

De az 1-2-3 és a te 5-ös válaszod is le van pontozva.

2023. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!