Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha valaki a...

Mennyire gáz ha valaki a saját udvarában hugyozik? (kertes ház)

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem másik épületben van csak fürdőszobám, éjszaka nem mindig nyitogatom emiatt… Persze nappal nem hugyozok az udvaron, de este simán.
2023. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Elítélem.
2023. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Elég gáz
2023. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez eléggé sokmindentől függ, szerintem ha nem szemelőtt csinálja, és senki nem látja, akkor egyszer egyszer miért ne hugyozhatna a saját kertjében… de ha le se szarja, megáll a kert közepén aztán dob egy sárgát, az elég gáz szerintem is….

Nekem pl van egy kis műhelyem, műhely mögött már a szomszéd erdő kezdődik, na ha nagyon rámjön, kimegyek a műhely mögé és akkor nem kell koszosan bemennem a házba… ebben szerintem semmi gáz nincs, max egy őzike meglát, vagy egy bagoly :D


De pl van a faluban egy fickó, öreg alkoholista,nincs csatorna a házában, ő kijön a háza elé, az utcáról premier plánban mindent látni, dob egy sárgát… na ez elég gáz, de szerintem a kettő összehasonlíthatattlan.

2023. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Én már kalácsot is nyomtam.

Pisálás az mindig van,már körbejelöltem az udvart.

2023. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
Már megint te?? Kezed azóta legalább megmosod a kezed meg a f.rkad?
2023. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon kiábrándító, páromról van szó. Tuja mögé ereszti, mert sokszor rohan és nincs kedve feljönni a lakásba. A baj az, hogy valahogy mindig belefutok és meglátom.
2023. ápr. 9. 12:58
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Legközelebbi együttléthez készülődve utasítsd el azzal, Á drágám most villant be ahogy brunyalsz a tuja mögött ne haragudj de elment a kedvem.
2023. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Bocsánatos bűn, bár a tujának pont nem tesz jót…

Sajnos mi pasik teljesen máshogy állunk a vizeléshez, mint ti csajok… számunkra ez nem olyan intim és rejtegetni való…

De ha így érzel, mondd el neki, ha van egy kis esze, akkor megérti, hogy neked ez nem szexi és máskor majd nem csinálja.

2023. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
1-es vagyok: amúgy az enyém mennyivel rosszabb, mint a műhely mögé hugyozó faszi? 😀 Én sem a lépcsőre meg az utcai kerítésre hugyozok, gondoltam ezt nem kell kiemelni 😂 elmegyek a garázs mögé, szomszéd felől téglakerítés, hátrafelé még 120 méter az én telkemből…
2023. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!