Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a húsvéti locsolk...

Mit gondolsz a húsvéti locsolkodásról? A nők és lányok véleménye érdekelne, hogyan élitek meg a húsvétot, a húsvéti locsolkodást.

Figyelt kérdés

#húsvét, locsolkodás, tapasztalatok, vélemények
2023. ápr. 10. 11:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Utálom.

Gyerekkoromban átjött pár fiú osztálytársam a faluban, hogy locsolnának. Meglocsoltam, adtam mindegyikőjüknek csokit, csokinyulat stb.

Hozzámvágták, hogy nekik pénz kell.

Én meg elküldtem őket a francba.


Utálom a húsvétot, nem is megyek ilyenkor sehova, nem nyitok ajtót senkinek se.

2023. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
-meglocsoltak
2023. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekként és kamaszként gyűlöltem, felnőttként pedig simán csak nem tartom, nem foglalkoztat.
2023. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Lazy Lover ***** válasza:
76%
Régen szerettem ma már nem divat
2023. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

Gyerekkoromban tiszta szívből gyűlöltem és kínzásnak éltem meg. Emlékszem 5-6 éves fejjel egy szekrénybe, vagy a pincébe, vagy a kertbe bújtam, nehogy megtaláljanak.


Felnőttként inkább olyan semleges, "essünk túl rajta" élmény az egész.

2023. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%

Én városi vagyok, nálunk soha nem volt szokás ilyesmi, max. a rokon férfiak locsoltak meg kölnikkel. Igaz, a pénz fel sem merült, de olyan kötelességszerű volt, feszengős minden fél részéről, nem szerettem. Max. ha hallottak egy vicces locsoló verset, azon nevettünk együtt egy jót. De mára ez is a múlté.

Egyszer locsolt le egy ismerősöm meglepetésszerűen egy pohár (nem vödör :D) vízzel, azt nagyon szívesen vettem, tényleg meglepetés volt a javából. A vizes változat feszengés nélkül nekem tetszene (bár már azért kiöregedtem belőle). A feszengős műváltozat nem kell.

2023. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mindegy. Városban úgysem szokás. De ezt a pár kínos percet kibírnám
2023. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Metionin ***** válasza:
84%
Nagyjából 14 voltam, amikor anyámmal eldöntöttük, hogy bekaphatja mindenki és úgy teszünk, mintha nem lennénk otthon. Előtte abból állt a dolog, hogy fel kellett kelnünk korán, mert volt, aki reggel 8-kor már megkezdte a körutat, kiöltözve ott kellett ülni, nem kezdhettünk bele semmibe, be kellett engedni a sok alkoholista rokont meg ismerőst, elviselni a büdös löttyöket, amivel befújtak minket és udvariasan hallgatni a hülyeségeiket míg végre hajlandók voltak elhúzni és menni a következő házra. Néha olyan emberek is bejöttek, főleg gyerekekkel, akiket épphogy látásból ismertünk de a kölykök miatt gondolták, úgyis beengedjük és akkor persze pálesz is biztos lesz. A kölykök meg behisztiztek, hogy nem kaptak pénzt, ja biztos, majd idegen gyerekeknek fogjuk osztogatni. A kezdetektől fogva utáltuk az egészet de anyám a jaj mit szólnak miatt csinálta, aztán amikor már elég nagy voltam hozzá, elkezdtem lázadni, hogy én aztán nem fogok ott ülni kikészítve meg hallgatni a sok alkesz köcsögöt, főleg hogy mikor már kamaszodtam, volt, aki perverz megjegyzéseket tett rám és bámult. Első pár évben elutaztunk nagyanyámhoz, aztán meg már csak azt mondtuk mindenkinek, hogy nem leszünk otthon és szép csendben meghúzódtunk, így végül elkoptak a locsolkodók, hála légyen.
2023. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kellemetlen szerintem
2023. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletesen kifejtett válaszokat!
2023. ápr. 10. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!