Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS, el merjek menni mamámhoz,...

SOS, el merjek menni mamámhoz, vagy ne kockáztassak?

Figyelt kérdés
Mivel ünnep + szünet van, így evidens volt hogy meglátogatom mamámat, meg is beszéltük jóval előre hogy ma, x órakor megyek. Őt ismerve biztosan készült is sütivel. A telefonjával is vannak gondok, és megígértem neki, hogy ha megyek, ránézek. Viszont hajnali 3 óta fent vagyok, mert megébredtem és nem tudtam visszaaludni, és egész nap ilyen nyomott, gyenge vagyok. Most meg kaja után nem sokkal elkezdtem émelyegni, és hányingerem lett. Nagyon szeretnék menni és nem is akarom cserben hagyni, viszont az ő korában már figyelembe kell venni hogy ha ez valami vírus akkor nehogy elkapja. Meg hát lehet a buszozás közben behánynék, ha alapból is hányingerrel szállok fel. Sehogy nem jó ez. Szerintetek?

2023. ápr. 10. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Mama, nem érzem jól magam, nem megyek el, nehigy esetleg elkapj tőlem valamit.



Ennyi, mit kell ezen túlgondolni, meg sos-ezni?!

2023. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy sos mert nemsokára (konkrétan fél óra múlva) el kellene indulnom a buszra ha oda akarok érni, szóval ezt a döntést elég sürgősen kell meghozni.
2023. ápr. 10. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
És ki van veszélyben?
2023. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Most írtuk.


Ne menj el. Mit gondolkodsz még, milyen hatalmas döntést kell meghoznod?

Mamád meg fogja érteni.

Jobbulást, Tóbiás.

2023. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
miért nem tegnap mentél?
2023. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, majd mész következő hétvégén, vagy, ha jobban leszel.
2023. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!