Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki értelmezné a következő...

Valaki értelmezné a következő az idézetet? "Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? "

Figyelt kérdés
Ronald Reagan mondta állítólag. Egy ismerősöm idézte a minap, és óriásit röhögött rajta, hozzátéve, hogy ez milyen fantasztikus idézet. Sajnos nem tudom átérezni a jelentőségét, ezért kérem, valaki komolyan értelmezze, mi lehet ebben a poén.
2013. aug. 23. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű. ha egy kemény/nehéz munkával állsz szemben, akkor mondhatod ezt az idézetet, hogy nem akarod elvállalni, mert a végén még "belehalnál", ezért inkább nem kockáztatsz, inkább nem teszed ki magad ennek a veszélynek, még annak tudatában se, hogy még sose halt bele vki a kemény munkába..
2013. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
még hozzáteszem, hogy az egésznek az a lényege, hogy az illető lustasága miatt hivatkozik erre, mert nem akarja elvégezni ugyebár a kemény munkát...
2013. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 MrPifta ***** válasza:
az hogy ne is dolgozzunk.
2013. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát igen mert az olyan szörnyűűű, nem, hogy bele is halhatunk... :D
2013. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És szabad tudnom hány éve halt meg a humorérzéked? Most komolyan, mit nem lehet ezen az idézeten érteni??
2013. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Éééédes fiam.... -.-
2013. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??? Felolvastam a 6 éves unokahúgomnak és jókat derül rajt...
2013. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, pont ez a problémám. Azt megértem, hogy egy 6 éves kislány kacag rajta, de az illető egy 50 körüli nő volt. Ez a kérdésem, hogy mit lehet ezen ekkorát röhögni. Én is felnőtt, majdnem ennyi idős ember vagyok. Nem érzek semmi szellemességet a mondatban, csupán egy gyenge poén, semmiféle csavar vagy mély értelem nincs benne. Ezt keresném, mert akkor elismerhető lenne, hogy ez igen, ez aztán szellemesség.
2013. aug. 23. 20:47
 9/12 A kérdező kommentje:
De úgy látom, nincs benne semmi ilyen, tehát jól éreztem, nem egy nagy eresztés ez a mondat. Ezért köszönöm, bezárom a témát.
2013. aug. 23. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező! Milyen gyakran élsz társadalmi életet? Mert úgy veszem észre, szocializálódni nem nagyon sikerült, legalábbis a társas interakciókat illetően nem lehetsz a toppon.
2013. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!