Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a Gyakorikérdések.h...

Igaz, hogy a Gyakorikérdések.hu-n többet tanulsz 1 nap alatt, mint a 20. században 50 év alatt?

Figyelt kérdés
Te hogy érzed? (Szerintem gyors, naprakész!:)

2023. ápr. 12. 18:28
A kérdező szavazást indított:
Jó pap holtig tanul! Imádom a GYK-t! Naná hogy itt lógok!
Kiidegel a GYK! Lassan elgondolkozom azon, hogy itt hagyom a portált!
Már megint egy felesleges kérdés! Ugorjunk a következőre!
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Csak ne lehetne a kérdések kb felét megválaszolni 1 perc google keresés segítségével...
2023. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Belefér! 😂
2023. ápr. 12. 18:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Én imádom a GYK-t, most előre mondom! 🙌
2023. ápr. 12. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem. Én inkább emberek vitatkozást látom elég sok kategóriában. Nyilván ebbe beleértem a normális vitát, de akkor is, az egyik ezt mondja, a másik azt, de van amikor valóban linkelnek is forrást. De aztán az egyik link ezt állítja a másik megint mást ugyanarról a témáról, szóval objektívnek lenni ilyenkor nehéz.

Az még a jobbik eset, mikor valóban érvekkel próbálnak az emberek közeledni a másikhoz, de sokszor nem valósul ez meg és ez akármelyik kategóriában észrevettem. Sőt, ha még kulturáltan is fejezik ki magukat, szerintem gyakran szubjektív információt közölnek.


7 hónapja vagyok az oldalon, előtte nem, szóval aki évek óta van itt, az lehet, hogy már többet tapasztalt.

2023. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Jó, és akkor mivan?
2023. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Én 5-ös szintén vagyok már lassan 3 éve gyakorizok. 1 éve aktívabban és nagyon sok az idióta kérdés is.
2023. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez az oldal csak szórakozásra jó. Röhögni a sok bugyuta, idióta kérdésen, meg a kutyaütő hozzászólásokon. Az itt olvasottak remélem nem a magyarok agykapacitását reprezentálják.
2023. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lassan 2 éve gyakorizom. Tényleg sok a hülyeség.
2023. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!