Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Otthagytam 1 nap utan a...

Otthagytam 1 nap utan a szakmai kepzest, ha beiratkozok ujra jovore, a tanarok csunyan fognam viselelkedni? Az igazgato igyis flegma volt velem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam vendeglatos szakmai kepzesre, ami 8 honap lett volna. Nagyon szerettem volna ezt az egeszet, viszont nem dolgoztam, csak a buszjegyre volt kb penzem,es mar az elso gyakorlati orara kellett volna vinni, szakacs ruhat, pincer kotenyt meg egy csomo mindent , amire nekem nem volt penzem..e nelkul nem akartam menni, hiszen az en problemam en iratkoztam be, nem akartam semmi nelkul elmenni a gyakorlatra

Irtam az iskolanak hogy nem szeretnek tobbet menni, ki szeretnek iratkozni, nem kaptam semmi valaszt , tudomast vettek rola gondolom

Amikor beiratkoztam az igazgato nagyon flegma volt velem, ha tehette volna nem is engedte volna hogy beiratkozzak pedig egy rossz szot nem szoltam neki

A tanarok egy nap alatt akiket megismertem nagyon rendesek voltak velem, jovore be akarok ujra irazkozni sajnos a varosban nincs masik ilyen esti kepzes ahova be lehet, csak felek hogy mit fognak szolni, ha nem is fognak emlekezni szemelyesen ram, biztos van valami nyoma annak hogy en tavaj is ott voltam es abba hagytam 1 nap utan.

Felek hogy nem fogjak engedni hogy beirakozzak, vagy olyan csunyan fog velem beszelni az igazgato hogy elsirom magam.

Szerintetek beiratkozzak jovore vagy hagyjam az egeszet?


2022. szept. 17. 12:56
A kérdező szavazást indított:
Iratkozzak be
Felejtsem el
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy elutasítanak majd fene tudja, emberre válogatja. Az is lehet le szarják nem lehet megmondani. Azt viszont nem értem minek akarod ezt az undorító szakmát kitanulni. Jobbat nem tudsz?
2022. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Ott rontottad el, hogy akkor nem személyesen mentél be és mondtad el mi a gond. Könnyen lehet, hogy adtak volna kölcsön dolgokat amíg összeszeded a pénzt sajátra.

Ha ezt szeretnéd csinálni, akkor igen, iratkozz be újra, és ne szaladj el az első nehézséget látva.

2022. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Folos papir, anelkul is vendeglatozhatsz
2022. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan nem tudtad, hogy mire lesz szükség ott, és hogy nem adottak a feltételek?

A másik meg hogy nem volt vér a pucádban személyesen elmenni, és elmondani a hasfájásodat, ez szintén kicsit gyerekes.

A harmadik gyerekes dolog, hogy ha nagyon akarod, akkor nem próbálod meg, mert félsz, hogy vajon milyenek lesznek...


Bakker, ha akarsz, jelentkezel, és akkor megtudod, hogy mi lesz. Lehet, hogy akkor már nem is ő lesz az igazgató, lehet, hogy nem is emlékszik rád, lehet, hogy csak rossz napja volt, amikor találkoztatok, lehet, hogy ő sem emlékszik rád...


A sulinak sem az az érdeke, hogy minél kevesebb legyen a tanulójuk, hiszen akkor kevés a lóvé.

2022. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér. Ha nem sikerül, ez van, tovább állsz.

Ha nem próbálod meg, nem fogod megtudni, ne tőlünk várd a választ.

Viszont már az első alkalom előtt utána kellett volna járnod, hogy mi fog kelleni, mire lesz szükséged. Felkészületlenül sehova nem jó menni.

2022. nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!