Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kapcsolatban élők, ti minden...

Kapcsolatban élők, ti minden programra elsősorban a párotokkal jártok, járnátok? Ha baráttal vagy családtaggal mentek, az csak azért van, mert "beéritek" vele, de igazából a legkedvesebb emberetekkel szeretnétek menni?

Figyelt kérdés
A fogalmazásmód elárulhatja, hogy én így élek. Meghallgatnám, mások hogy élnek, inkább más kapcsolatokat is fönntartanak, vagy beszűkül az érdeklődésük a szerelmük felé?
2023. ápr. 14. 07:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Mindenkit arra használok, amire lehet. Pl. A férjem utál sétálni az erdőben. Egyedül megyek, vagy a kutyánkkal.

Nem szeret lelkizni, anyukámmal vagy terapeutával lelkizek.

Az a baj, hogy ha mindet egy embertől akarunk, és nem értjük meg, hogy nem tudhat minden egyben lenni, ütjük a fejét, hogy legyen az, ami nem, ez a kapcsolat kiégéséhez, végéhez vezet.

2023. ápr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Hát tiniként így volt. Így 34 évesen férjjel,gyerekkel már örülök ha a barátnőkkel tudok találkozni. :-) Nagyon örülök, ha a férjemmel megyek kikapcsolódni, de ugyanolyan jó a barátnőkkel is összeülni.
2023. ápr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok fiatal. Mostanáig se értettem meg (ésszel persze igen, de soha nem jutottam el addig, hogy a szívem is így akarja), hogy nem várhatok mindent egy embertől. Ezért írtam ki a kérdést, hátha tanulok másoktól.
2023. ápr. 14. 07:25
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Sokkal társaságibb ember vagyok, mint a férjem. Régen ebből sok konfliktusunk volt, de most már az "élni és élni hagyni" elvet követjük, és működik. Sokat vagyunk kettesben, eljárunk sétálni, étterembe, moziba, de van egy baráti társaságom, amiben ő nincs benne. Ismeri őket, de nagyon ritkán jön el velünk bárhova, mert nem bírja a sok embert. Elfogadtam, ez van.
2023. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Kötődési mintákat kellene áthuzaloznod egy segítővel. Mert amiket itt tanacsolunk, benned nincsenek, a hitrendszered miatt. Oké, én leírtam, mi hogy csináljuk, a 4-es is, de te attól még nem fogod tudni csinálni, mert belül más eszközeid vannak, más mintákat hoztál. Ezért kell segítő.
2023. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Ezért van párom, basszus! Az milyen ciki már, hogy valakinek ott a párja, de soha nem látni mellette... Kérdések merülnek fel és teljesen jogosan.
2023. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

A videó nagyon szépen elmagyarázza hol rontjátok el.

[link]

2023. ápr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Sok különböző dolgot szeretünk a férjemmel. Én se akarom, hogy elvárja tőlem, hogy forma1-et nézzek vele, vagy olyan filmeket, amiket utálok.

Én sem várom el, hogy olyan programokon vegyen részt, amit nem szeret.

Vagy pl nem kedvelem az unokatesója családját, így oda külön megy. Ő utálja az egyik barátnőmet, így vele külön találkozom.

De azokat a programokat, amiket mindketten szeretünk, vele vagy vele is akarom csinálni.


Szeretem őt, ezért nem akarom, hogy rossz legyen neki. És magamat is szeretem annyira, hogy ne akarjam, hogy rossz legyen nekem.

2023. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Járok pszichológushoz. :)
2023. ápr. 14. 08:00
 10/25 anonim ***** válasza:
És nem segít? Hogy érzed? Mióta jársz?
2023. ápr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!