Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedéshez/kapcsolatokhoz,...

Ismerkedéshez/kapcsolatokhoz, miért kellenek csak elvárások, ha kalandokhoz elég az, ha valaki tetszetős kinézetű? 49/F

Figyelt kérdés
2023. ápr. 14. 05:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Mikor az ember valakivel röviden tervezi meg a kapcsolatot, akkor nincsenek elvárásai a másikkal szemben, de mikor ismerni szeretné az adott illetőt, emellett lehet az, hogy szeretné, ha bármilyen szinten része lenne az életének, akkor jönnek az elvárások, amik hosszú, de hosszú listát tartalmaznak. Ez miért van?
2023. ápr. 14. 05:29
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert a magyar társadalom nagy része nem szereti saját magát, ezért nem szeret mást sem feltétel nélkül, hanem dominancia és kontrollmánia van. Nem értik, hogy ahol elvárás van, ott csalódás is lesz.

[link]

[link]

2023. ápr. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
2023. ápr. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nagyon jó videók és teljesen reális meglátások. Sok ember fejébe bele kellene verni.

2023. ápr. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit miért van? Nyilván nem jövök össze egy olyan nővel, akiről tudom, hogy hosszú távon úgysem lehetne köztünk semmi. Mert ő faluban akar élni, és kiskertet akar, én meg egy városban akarok élni és nem akarok gazdálkodni, neki olyan pasi kell aki ért az autószereléstől a betonozásig mindenhez, engem meg sosem érdekeltek a kocsik, azt se tudom melyik az eleje melyik a hátulja, ő nem az anya típus, nem is akar gyereket, én igen...
2023. ápr. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
49 évesen ilyet kérdezni na az durva..
2023. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, a megoldás az hogy nem tartós kapcsolatot keresel, hanem csak "kalandot". Ott nincs elvárás, aztán ha véletlenül tartós kapcsolattá alakulna a kaland, az már igazi win/win szitu! Ráadásul 50 évvel a nyakadon sokkal több nő közül is válogathatsz mintha csak 20 lennél ! :D
2023. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Saját magad megválaszoltad a kérdést.

Ha hosszú távra tervezel óhatatlanul keresed az egyezéseket a másikkal és 49 évesen már eléggé ismered magad.

Normális esetben, igényeid is vannak a másikkal szemben, jó esetben olyasmik, amiket magad is nyújtani tudsz.

48 éves nőként nekem a "tetszetős kinézet"-et messze felülìrja a humor, az intellektus, vagy a megbízhatóság.

2023. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Megadod a mobilszamod?
2023. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Tessék: 30/14433780

De csak akkor veszem fel ha kijelzi a számodat!

2023. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!