Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is egyetért abban hogy...

Más is egyetért abban hogy nagy kèpűek, szemtelenek, kapzsik a vadászok?

Figyelt kérdés
Azt hiszik hogy nekik mindent lehet, közben meg egy rendőr nem tehet meg annyi mindent mint amit a vadászok engednek meg maguknak.
2023. ápr. 14. 14:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%
Még jó hogy minden vadászt ismersz személyesen, hogy így véleményt tudsz alkotni.
2023. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
54%
Úgyhogy véleményem szerint marhaság a véleményed kérdező. Mi az a "minden" amit a vadász megtesz, és szúrja a szemed, és hogy jönnek ide a rendőrök?
2023. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Sok emberrel beszéltem és sok helyen probléma van velük. Persze tisztelet a kivételnek
2023. ápr. 14. 15:14
 4/33 anonim ***** válasza:
58%
Aha, és milyen probléma? Mert nagyon nem akarsz válaszolni. konkrétumot! mert eddig csak fröcsögni akarsz a semmin. Milyen emberekkel beszéltél? Orvvadászokkal, akiket nem hagytak lopni? Hát nekik biztos nyűgük van a vadászokkal. Vagy kutyásokkal, akik szartak rá hogy nincs joguk póráz nélkül kujtorogni a kutyájukkal az erdőben, és figyelmeztették őket a hatályos szabályozásra? Ők se szokták csípni hogy nem hagyják a vadászok zargatni a vadállományt.
2023. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hát úgy jönnek ide a rendőrök hogy , a vadászok azt hiszik van olyan jogkörük, hatás körük mint a rendőröknek. Illetve még halőr, gátőr, mezőőr. Ez mellett sok a tolvaj közöttük.
2023. ápr. 14. 15:21
 6/33 A kérdező kommentje:
4es, nem nem.
2023. ápr. 14. 15:22
 7/33 anonim ***** válasza:
47%
Már megint nem mondasz semmi konkrétumot. De abból akire fújsz nyilván lopni akartál, elkaptak, és azért hisztizel most. A vadászoknak joga van védeni a vadállományt a tolvajoktól. Úgyhogy magadban, meg a hasonszőrűekben keresd a hibát. Ugyanis LOPNI nincs joga senkinek. A vadak, halak meg az adott vadásztársaság tulajdonában vannak, akkor is ha egyesek szabad prédának hiszik őket.
2023. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
És mielőtt belekötnél: az elhullatott agancsok is a vadásztársaság tulajdona.
2023. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
39%
"Ez mellett sok a tolvaj közöttük." A bizonyíték? Vagy csak fújsz a feltételezett konkurenciára?
2023. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem nem...

Nem írom le, ahhoz köze már senkinek nincs mi a problémám velük. Illetve leírtam mi a problémám...

Nagyobb tolvajok a vadászok mint én úgy hogy bakot lőttél 😁 másrészt nem is szeretem a vadhúst. De gondolom ti is azok vagytok vagy van a rokonságban. Ezért véditek őket. De ezért is írtam hogy tisztelet a kivételnek.

Sajnos itt nagyon puruttyák.

Annyit még elárulok hogy a munkából kifolyólag van problémám velük.

2023. ápr. 14. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!