Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédom lelőtte a macskái...

Harmonii kérdése:

A szomszédom lelőtte a macskáimat! Mit csináljak? (Indoklás: szemtelenek voltak)

Figyelt kérdés
Már több macskám is volt, és ebből 5-öt biztosan ő lőtt le, volt ami én láttam, volt amit utólag mondtak. Nem tudok mit tenni mert vadászengedélye van és szabadon lövöldözik verebekre, macskákra és kutyákra is.
2011. ápr. 5. 20:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel. A vadászengedély nem jogosítja fel arra, hogy összevissza lövöldözzön mint egy elmeroggyant.
2011. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Doruss ***** válasza:
100%
Jelentsd fel! Mindenképpen! Akár van engedélye, akár nincs, ezt nem teheti meg.Szerintem fordulj az állatvédelmisekhez. A vadászengedély nem jogosítja fel arra, hogy mindenki más állatát lelődözgesse.
2011. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Platypus ***** válasza:
100%
Vadászengedéllyel sem lövöldözhet lakott területen, jelentsd fel! Ha nem akarnak foglalkozni veled, akkor panaszold el, hogy éjjel-nappal rettegésben élsz, mikor talál el téged vagy a gyereked. Nekünk is ilyen szomszédunk volt, légpisztollyal lőtte a macskákat és a számára unszimpatikus madarakat. Amíg csak az állatokról volt szó, senkit se érdekelt, de amint kivágtuk a hisztit, hogy félünk hogy lelő, elkezdtek ránk figyelni.
2011. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
ja az állatvédők jó ötlet, ök erre biztos harapnának, a rendőrök meg elhajtanak amig nem emberre lő sztem
2011. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
83%

állatot ölni ugyanolyan, mint egy embert... vagyis halált a szemétládára...

xD csak viccelek... bár tényleg megérdemelné..


jelentsd fel... mást nem tudsz tenni, ha csak nem vered be jól a pofáját...

2011. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jelentsd fel, ha szerencséd van a vadász engedéjét is elveszik. Az én cicámat is meglőtték egyszer, de az túlélte. Sajnálom a tiédet.
2011. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel, mert lakott területen belül nem lövöldözhet. Ez független a vadászengedélytől. Ezenfelül az állatvédőknek is szólj. Még ma este hívd a rendőrséget, és tedd meg a feljelentést. Nemcsak a macskák miatt (őszinte részvétem), hanem mert most még csak állatokat lő. Később meg bekattan, és lemészárolja a szomszédságot?


Jelentsd fel, és jelezz majd, hogy mi van!!!!

2011. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudok mit tenni mert vadászengedélye van"


Az nem jelenti azt, hogy lakott területen belül háziállatokra lőhet!!! Az ilyenért elég keményen megüti a bokáját. Feljelenteni, azonnal!!!!

2011. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy vadászengedélye van, nem menti fel, sőt, sokszorosan súlyosbítja a tettét. Ha éles lőfegyvert használ, arra hidd el, hogy a rendőrök is figyelnek, mert lakott terülten belül tökmindegy, hogy merre és mire lő, életveszélyesnek minősül, börtönbüntetést is kaphat. És ezzel ő tisztában van, tehát nem normális.

A saját és mások érdekében is indulj a jegyzőhöz.

2011. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel! Ilyet nem csinálhat akármilyen engedéllyel is rendelkezik.Úgy tudom ezért akár börtönbüntetést is kiszabhatnak. Ez állatkínzás! Arról nem is beszélve hogy nem lövöldözhet akárhol!
2011. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!