Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek a Bmw és Mercedes tulaj,k...

Ezek a Bmw és Mercedes tulaj,kigyúrt pasik miből élnek?

Figyelt kérdés

Plázában melózok biztonságiőrként,sokszor a parkolókban is kell figyelni.

Akármilyen napszak,jonnek a csillogó fekete Bmw és Mercikkel,elég csinos fiatal nők mellettük,pasi tipikusan kopasz fej,felül kakastaréj haj,lapát áll,iszonyatosan szétgyúrt külső,trikó és mindig mikor kiszállnak akkor húzzák fel a vékony kabátot ami kettő számmal biztos kisebb mert úgy feszül rajtuk mint szélben a vitorla.

Mikor visszafelé jönnek tele márkás reklámtáskákkal és a csjuknak fülig ér a szája.

Miből élnek az ilyen emberek?

Normál ember is elérhet egy ilyen életet?


2023. ápr. 14. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Bűnözők. Nők futtatása, kábítószer adás-vétel, lopás.
2023. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Na vajon miből? Drog, nők futtatása. (Már akikről te beszélsz)


Egyébként van nem egy ismerősöm, akinek újabb bmw-je, mercije van. Mérnökök, jogászok, vagy villanyszerelők.

2023. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Na én még sosem láttam gazdag punkot igazi taréjjal. Valami maffia közelében élhetsz.


De az életszínvonalukat elérheti normál ember is. Szerintem én is el fogom, csak idő kérdése.

2023. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Jaj hagyjuk már ezeket a sztereotípiákat.

Ez a kopasz, kigyúrt, tetovált béjemmwés korszak már rég lejárt, nem divat. Ez a 2000-es évek elején volt. Aki tényleg bűnöző, az ma már nem így néz ki, már csak a nagyon egyszerű, proli kisember szeretne rájuk hasonlítani, a viselkedésmintájukat leutánozni, a külső jegyeiket felvenni. De szerintem egy ilyen nagggyyyyon keménynek látszani akaró hülyegyerekeket, 2 pofonnal elfektetnéd.

Szóval a kérdésedre válaszolva, lehet portások XD, akarom mondani biztonsági őrök és 24 óra szolgálat után ráérnek a plázában kóvájogni.

2023. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy a főnökeid. Viccen kívül.
2023. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kroms ***** válasza:
31%
Attól függ, hány évesek. Pl. ha 40 fölöttiek, akkor nem nehéz elképzelni, hogy az évtizedek alatt összespórolták a dolgot. Az viszont már egészen más, amikor 20 év körüliek járkálnak 15-20 millás autókkal, amit jó eséllyel nem az apjuktól kaptak kölcsön pont arra a napra...
2023. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Normál, egyszerű autósoknál több a tahó.
2023. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Halistennek olyan orszagban elek, ahol ezekbol az autokbol normalis ferfiak es nok szallnak ki. De a legdragabbakbol is.
2023. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!