Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy közel 50 éves cigány...

Egy közel 50 éves cigány hapsinak miért előrébb való egy 3 literes, sok milliós mercedes, szép ház, ha a fogai tönkre vannak? Hiába van rajta százezer ft értékben ruha, elrontja az egészet a hiányos fogazat.

Figyelt kérdés

Meg kellene csináltatnia, már csak azért is mert 500ezer vagy 1millió ft szerintem nem pénz neki, amilyen cipői vannak.

Ha dobozos cigire futja, akkor meg pláne....

Jó tudom, ennyi idősen már leraktak az asztalra valamit, biztos a házassága, jó élete van, még ha nincs is kinek már szépítkezni mert elfogadják a mostani énjét, azért ilyen élethez illene....


2021. dec. 22. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Miért nem tud olvasni a vak cigány?


Mert cigány...


Ez elmond mindent. :)

2021. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Dága tesvíröm!

Devla rágja szét belűrő az agyad!

Tiszta szívembű mondom esztet néköd.

Leorenzo 22F

2021. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a preferenciája. Hogy most cigány vagy sem, szerintem kár ide sorolni.


Miért, a fiatalok jobbak? Egy huszonévesnek miért előrébb való a 350 ezres Iphone mint mondjuk a nyugdíjmegtakarítás?


Én nem cigányt is ismerek, aki örökölt 30 millió forintot, vett autót, felújította a lakást, ide ment a pénz meg odament a pénz, és a fogaira már nem maradt. Így ugyanúgy éli tovább az életét kb 5 foggal, mint eddig. Tehát az sosem lesz már megcsináltatva. Pedig nem cigány és volt pénze.


Mindenkinek más a preferenciája, még akkor is, ha észszerűbb dolgok is léteznek mint az autóvásárlás.

2021. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

A fiatal gondol egyet 30 évesen, 2 hónap múlva már külföldön dolgozik.

2021. dec. 22. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mások a preferenciák, illetve sokan fogorvosfóbiások, inkább elvannak fájdalommal, fájdalomcsillapítóval, de nem mernek elmenni fogorvoshoz, ezt tovább nehezíti, ha sok rossz tapasztalat is volt korábban. Illetve vannak olyan kezelések, amik hosszabb ideig tartanak, több hét, hónap, nem egyből lesz eredmény, fogpótlás, fogsor készíttetés is ilyen, de gondolom, a kérdésben vázolt eset nem ez a kategória.
2021. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Aki ennyi idősen attól a fájdalomtól fél, mint más attól hogy életében nem dolgozott, végig bűnözte az életét, és lecsukják sok évre vagy csak elveszíti egy hozzátartozóját.

2021. dec. 22. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4


Nem feltétlen és nem minden esetben. Mindenki azt hiszi bizonyos fontos dolgokra, hogy még van ideje rá. Van akinek 30 évesen is szarok a fogai, aztán azt mondja majd ha nagyok lesznek a gyerekei, vagy ha nem albérletben lakik majd, vagy majd ha elvált stbstb., aztán hopp, 50 éves fogak nélkül. Gondolni lehet egyet 20 évesen is meg 50 évesen is, de azért ez nem ennyire fekete-fehér dolog.


Különben az 5-ös válaszoló is nagyon jót írt, akit említettem a 3-as válaszomban, ő például tipikusan retteg a fogorvosoktól meg a tűktől. Így az is benne van, hogy vágyna egy új fogsorra, csak éppen a procedúrára nem. Azért vannak akik tényleg ájulnak még egy tű látványától is. Nem lehet egyszerű hetente olyan helyre járni, ahol az ájulás kerülget. Nyilván ez nem kifogás, de nem mindenkinek olyan természetes dolgok ezek mint mondjuk neked vagy éppen nekem.

2021. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
azoknak a csajoknak akiket ő meghág a fogsor nem számít , felesleges dolgokra minek költeni
2021. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert a külsőség a maniban van, fontosabb villogni a z értékkel, mint egy fogat megcsináltatni.
2021. dec. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert a fogát csak közelről látják, még a menő verda, már messziről is feltűnő:S


A legtöbb ember ilyen, a látszatra szeretnek adni, és többnek akarja mutatni magát annak ami.

márc. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!