Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnál arról az emberrő...

Mit gondolnál arról az emberről aki toprongyosan öltözve száll ki egy BMW ből vagy Mercedesből?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 05:53
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy nála valószínűleg a luxus autó megléte több prioritást élvez, mint a normális öltözék.
2020. dec. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Azt, hogy sokan elképzelik, hogy "Fúúú, ennek milyen menő autója van, akkor aztán milyen tökjó lehet ám az élete.", aztán egyik ember sem gondol bele, hogy mondjuk tök magányosan élik az életét, pl.: introvertáltan, és mondjuk a stresszt éjszakai számítógépezéssel vezeti le, így toprongyos, mert elhanyagolja részben önmagát
2020. dec. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Abszolúte semmit. Max annyit, hogy valamit melózott és nem öltözött át. Meg nem mindegyik BMW vagy Merci luxusautó ám. Ha egy Maybach-ból vagy Bentley-ből mászna ki valaki szakadtan gumicsizmában na arra rálesnék, de akkor irigykedve, hogy lám-lám, ő már megteheti, hogy azt és úgy csinál amit és ahogy akar és tesz mindenre.
2020. dec. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A főnököm is az 535ből munkásruhában száll ki néha, volt,hogy anyagot is ezzel vitt. Egy kitudja mekkora értékü 535 mpack BMWből nem egy szakadt munkasruhába öltözött embert vár az ember aki egy láda fogaskereket vesz ki a csomagtartóbol.

Csak neked luxus autó, nálunk pl a merci az csak "a szürke" a ford meg a kék.. mikor melyik praktikusabb..

2020. dec. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt,hogy ráment minden pénze az autóra.Ruhára már nem maradt.
2020. dec. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, nem BMW-m, se nem Mercim van, de sokszor én is pizsiben, vagy melegítőben és kapucnis pulcsiban megyek, ha tudom, hogy nem sokszor, nem fontos helyekre, és kevés ideig szállok csak ki. Pont azért, mert kocsival vagyok, senki nem látja. Bevásárolni szoktam így menni, meg benzinkútra.
2020. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!