Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az menő, ha...

Szerintetek az menő, ha valaki egy palotában él szinte, luxusautói vannak, több hektáros telekkel és mindenből a legjobb van neki?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
inkább unalmas, hiányzik belőle a személyiség.
2023. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen embereket inkább megvetem mint menőnek tartom, sajnálom de ez van. Ha valakinek tényleg mindene megvan és már tényleg nem tudja elkölteni semmire a végtelen mennyiségű vagyonát, az adja szervezeteknek, vagy szegény embereknek. Hány állatmentő adja fel azért mert nem tudja tovább finanszírozni hogy 20-25 macskát tart el zsebből, hány gyerek hal éhen naponta. Nem azt mondom, hogy adjuk minden vagyonunkat másnak, de ha már tényleg nem tudunk mihez kezdeni vele és csak hülyeségekre herdálnánk el, annak nincs értelme. Másfelől szerintem elég unalmas ember lehet az ilyen, akiben van egy kis kalandvágy és kíváncsiság az utazásokra, tanulásra, hangszerekre, művészekre, hasonlókra költ ennyit. Nem arra, hogy aranyból legyen még a fogkeféjének a fogója is.
2023. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
*művészetre nem művészekre
2023. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menő-e, vagy a társadalom szerint. A társadalom szerint, legalábbis hazánkban az. Engem nem érdekel, nem feltétlen nézek fel senkire ezért, nem is irigylem, mert nekem nem ez a fontos (egy normális életszínvonal kell, de azon felül azon már nem vekengek, hogy miért nincs Teslám... kocsim sincs, nem is akarok).
2023. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!