Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagyok olyan, mint egy...

Nem vagyok olyan, mint egy átlagos 28 éves, nulla volt az egész társasági életem mindig, ezért nem is tudok felnőni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy?
2023. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú
2023. ápr. 18. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Dehogynem tudsz..még mindig van lábad ami elvisz mindenhova szerintem, tudsz barátkozni (nem nagy durranás) csajozni/pasizni…mondjuk ez már nehezebb téma. Dr járj el otthonról..én is a legtöbb haverom. Munka/kocsma/vagy valami publikus helyen ismerem meg…aztán ennyi. Nem kell gorcsolni nem olyan fontos az egész.


Nem is kell felnőni szimplán csak élni úgy ahogy jól esik…én pl egyedül is szeretek lenni. Túl gondolod az egeszet 30f

2023. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne legyél elkeseredve. Fiatal vagy. Képes vagy a változásra. Persze nem megy azonnal.Próbáld meg kis lépésekben...próbálj ismerkedni, barátkozni...és ha úgy érzed hogy egyedül nem megy, akkor én szakember segítségét javasolnám. Egy pszichológus sokat tud segíteni. Segít elindulni a változás útján.
2023. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltak nőim, de azok mind alkalmi szexek voltak. Sosem volt rendes barátnőm
2023. ápr. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!