Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti sokáig készülő...

Lányok, nők, ti sokáig készülődtök egy átlagos hétköznap suliba/munkahelyre?

Figyelt kérdés
Mit csinálsz amikor felkelsz? egyből öltözködsz?

2015. okt. 16. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sokáig, mert zuhanyzok is reggel, ráadásul előző este lusta vagyok bepakolni, ezért másnap reggel kezdek el ezzel szarakodni. Meg a kajámat is mindig reggel csinálom meg, aztán még reggelizek is...

Nálam a felkelés és az elindulás közt kb 1 óra 45 perc szokott lenni :D

2015. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen azt kihagytam, hogy nálam a készülődéshez az is hozzátartozik, hogy miközben öltözök, be van kapcsolva a tv és fél szemmel azt nézem, meg reggelizés közben is mindig tv-zni szoktam.
2015. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

30 perc, alap smink: korrektor, szemceruza, szempilla spirál

A suliban eszek, a reggelimet anyukám elkészíti. Egy pillanatra se ülök le rögtön öltözés, fogmosás, smink..

2015. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy órát simán el tudok vacakolni :) Zuhany, felöltözés (ruha kiválasztása nálam egy 10 perc legalább :) ) valamit eszek is előtte, és kb el is ment egy óra :)
2015. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez nagyban függ attól, hogy előző este mennyire "készültem fel". Alapvetően este szoktam fürdeni, de néha előfordul, hogy reggel is lezuhanyozok vagy van, hogy este már nincsen kedvem hajat mosni ezért másnap reggel azt is le kell tudnom, de olyankor korábban szoktam kelni. A ruháim kiválasztásával általában akkor szokott probléma lenni, ha több helyről kell összehalászni őket mert egyik a szárítón van, másik a vasalódeszkán, a harmadik meg a szekrényben. Sminkelni nem szoktam, csak megmosakszom, fogat mosok, fésülködöm, parfüm, stb. meg fülbevalókat keresek (általában e is sokáig tart, mert össze-vissza tárolom őket). Ha pedig még be is kell pakolnom a táskám akkor még az is plussz idő. Általában egy olyan háromnegyed óra szokott lenni, van, hogy több és van, hogy kevesebb. Inkább a felkeléssel van problémám mert felébredek, kinyomom az ébresztőt, de még kell pár perc mire annyira magamhoz térek, hogy ki tudjak mászni az ágyból és elkezdjek készülődni.
2015. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 6-kor kelek, 8-ra járok dolgozni, felkelek, minimum egy fél óra míg megiszom a kávém és felébredek rendesen.. addig próbálok ébren maradni.. arc, fogmosás, öltözködés, egy kicsi smink, haj, megcsinálom a kajámat aztán 7-kor indulok is. :-)
2015. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fél óra.

Felkelek, fürdőszoba, kontaktlencse berakás, haj kifésülés (hosszú, gubancos), felöltözés, arckrémezés, iskolatáska összepakolása, email/üzenet ellenőrzés (a tanárok imádnak hajnalban írni, hogy elmarad egy előadás/gyakorlat). Egy bögre cappuccino, fogmosás, gyors ellenőrzés (telefon, bérletek, pénz ételre) és futás a vonathoz.

2015. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
55%

Tegnap 8-ra mentem órára, előző este buliztam, alig aludtam, konkrétan a pizsamámra húztam fel a pulóvert meg a farmert, és már mentem is órára :D fogat azt mostam, meg felraktam a fényvédő krémemet is.


Egyébként én felkelem, megmosom az arcam, felrakom a reggeli bőrápolást, megyek kávét főzni, iszok egy pohár vizet, ha éhes vagyok összeütök valami reggelit, megiszom a kávét, közben sminkelek, ha kedvem van hozzá. Utána felöltözök, összepakolok, elmosogatok, bevetem az ágyat, megyek egyetemre.

24L

2015. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mi számít készülődésnek. Van, hogy órákig el tudok szórakozni, zuhany, hajmosás, körömlakk, smink, reggeli-féle, cigi, közben egy kis net meg egyéb időhúzások. De ha feltételezzük, hogy korán reggel kell oda érnem valahova, előző este fürödtem, körmöt sem kell festnem, és hajat sem kell mosnom, akkor kb. 40-50 perc alatt készülök el. Felkelek, sminkelek, fogat mosok, öltöködök, fésülködök, bepakolok, megyek.
2015. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
hála az égnek h férfinak születtem reggel megnézem e hogy elég szarul nézek e ki kv cigi fogmosás aztán GO
2015. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!