Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az az emlék, amit nem...

Mi az az emlék, amit nem tudsz elfelejteni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A baleset amiben a szüleim és a húgom elhunytak. 12 voltam akkor, csak én éltem túl.
2023. ápr. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Millio meg egy emlékem van, nem sorolom, de nekem is főleg a rosszak vagy fájdalmasak ugranak be leginkább. A jó emlékeket valahogy külön keresnem kell a memoriámban
2023. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

De kisgyerekkortól kezdve hogy pl apa állandoan hanyagolt, lesz.rt, anyám terrorizált, vert, tesom volt a prioritáson, az ovodai kiközösítések, tinin hogy nincs barátom, nyári szünetek egyedül ingerszegényen, hogy anyám minden nelkul kitett utcára, szakítások/megcsalások, munkahelyi kiközösítések néhol, aztán akikről tudom hogy pedok bik, bűnöző drogosak, meg agresszív bántalmazók, dührohamosok, hogy ilyen emberek vannak a földön és ismerem.

(2)

2023. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Középiskolai ballagás után beérett 4 év "keménymunka", és a történelem tanárnő bevezetett a nagyok világába.

Életem legszebb nyara volt, amig az a kaland tartott, és sose felejtem még így 15 év távlatából.

Ezt az emléket valószinüleg örökké magamba tartom.

2023. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
A lepontozóknak nyilván felejthető emlékek lennének. Nem semmi
2023. ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%

Mindenkinek kitartást kívánok, akik a nagyon durva nehézségeket írták le. Erősek vagytok, és első válaszoló, Neked külön üzenem, hogy rengeteg erőt és kitartást kívánok, sok jó dolog fog érni, még ha sokszor nehéz is.


Na most írom az én emlékemet: ez inkább egy időszak. Édesanyám alkoholista és borderlineos volt, így konkrétan 7 éves korom óta én voltam az Ő anyukája, felnőttként viselkedtem fiatal koromtól.

Az emlék, hogy egyszer egy iskolai rendezvényen voltam gimnáziumban, és belém nyilalt egy nagyon rossz érzés, hogy anyával baj van: mentem haza, és már sokadik alkalom volt, hogy a hányásában feküdt, vergődött, én tisztítottam meg és tettem fel az ágyra, és ott összeomlottam. Elkezdtem bőgni, hogy nem bírom, miért kaptam gyerekként ilyen terhet, és össze fogok omlani-s ez megtörtént. Ez az az emlék, ami mai napig meghatározó.

2023. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!