Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha "nem tudom elfelejteni"...

Baj ha "nem tudom elfelejteni"az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.Már vagy 2 éve nem is láttam,amióta nem vagyunk együtt,nem érzem magamat szerelmesnek belé,se azt hogy hiányzik,egyébként is egy hülye voltam a "kapcsolatunk" alatt is,hogy egyáltalán vele kezdtem,jóval idősebb nálam(na azért nem ilyen 30 év korkülönbségre kell gondolni,10 évvel idősebb,nálam,persze ez is nagyon durva visszagondolva,de akkor nagyon hülye és elvakult voltam,én is tudom,tehát nem erről kérek véleményeket.

Ő persze csak szexet akart(mit is akarhatott volna ennyi korkülönbséggel),ez persze kiderült,nem feküdtem le vele,vége lett...

Most úgy érzem szerelmes vagyok másba,úgy néz ki ő is belém viszont sokszor gondolok az exemre,jut eszembe,meg olyanok hogy jó volt vele,bár ilyenkor le is szidom magam hogy"mit gondolsz te,persze,jó volt vele a felszínen,a látszat kedvéért,de mégis hány év volt köztetek,meg ő csak szexet akart tőled,de mégis időről időre gondolok rá,nosztalgiázok róla...



2015. júl. 27. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:
És mintha azóta nem lennék teljesen egész mióta vége,pedig tudom soha nem mennék vissza,és tudatosítom magamban hogy neki csak szex kellett volna,de mégis...
2015. júl. 27. 23:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy időnként gondolsz rá, nyilvánvalóan nagy hatással volt rád még úgy is, hogy nem feküdtél le vele. Idővel majd halványulni fog az emlék, ahogy hasonló, komolyabb hatások érnek. Legalábbis a saját tapasztalataim alapján ezt tudom neked mondani :)
2015. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hát remélem.:)
2015. júl. 27. 23:43
 4/4 anonim válasza:
A pszichológia szerint 1 év a határ. Ha 1 év után sem tudsz felejteni, az már kóros. Szakember segítsége szükséges.
2015. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!