Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az diszkrimináció hogy engem...

Az diszkrimináció hogy engem egy közösségben se vesznek be soha semmibe, meg beszélni se nagyon kívánnak velem?

Figyelt kérdés
Akármilyen közösségbe kerültem eddig így volt, iskola, egyetem, munkahely, mindenhol így volt. Pedig igyekszek normális lenni másokkal, de levegőnek néz mindenki, senkit se érdeklek. Emiatt üres, sivár és magányos életem van
2023. ápr. 20. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Diszkrimináció akkor lenne, ha mindezt a bőröd színe, származásod, esetleg a sérülésed miatt tennéd.
2023. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem tudhatjuk, hogy Te mit tettél ezért.
2023. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyenge kommunikációs képességeim vannak és a kinézetem születési rendellenesség miatt nem túl szép
2023. ápr. 20. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne diszkrimináció, ha emiatt mondjuk rosszabb osztályzatot adna a tanár, vagy nem használhatnád velük a közös étkezőt, ilyenek. Az, hogy valaki nem kedvel, nem diszkrimináció, én sem kedvelek mindenkit.

Sajnos a gyenge kommunikációs képességgel rendelkező embereket nem szokták kedvelni. Ez ilyen. A születési rendellenességedet sajnálom. :(

2023. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem diszkrimináció, de valóban kellemetlen. Én is ilyen vagyok egyébként, manapság annyira már nem érdekel, de néha így is zavar kicsit.
2023. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!