Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit fogtok csinálni, ha lejár...

Mit fogtok csinálni, ha lejár az oltási igazolványotok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 16:07
A kérdező szavazást indított:
lövetem magamba a soron következő vakcinát, hogy a védettségi igazolványom folyamatosan érvényes legyen
csak akkor vakcináztatom magam, ha valahova mennem kell, ahová kell védettségi
nem vagyok beoltva, nincs védettségi igazolványom, és nem is lesz
más, leírom
40 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Csókolózok egy egyhe lefolyású kovidossal.
2021. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem a kártyáért oltattam, hanem azért, hogy én se terjesszem már. Számomra fontos mások egészsége és bízom a mai orvos technológiában, meg alapból is a technikában.

Ha mondanák, hogy vegyek fel 10 oltást és soha semmilyen betegséget nem adok át senkinek akkor felvenném mind a 10 oltást. Ha 50-et akkor annyit. Alapból jelentkeznék gyógyszer kísérletekre is, hogy ezzel is segítsek más embereket, akik rosszabb helyzetben vannak mint én. Ezért vagyok plazma donor is.

2021. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Én is azért vettem fel, mint amit a #2 írt. Csak hát ugye kiderült, hogy terjesztés ellen kb. szart sem ér, majdhogynem ugyanúgy fertőz egy oltott, mint egy oltatlan. (Emiatt kérnek mostanában egyre több helyen PCR tesztet, még akkor is, ha van oltási igazolvány.) De emiatt még nem mondanám azt, hogy "nem kérem a következőt". Viszont amiatt már mondanám, és fogom is, hogy rám nagyon nem volt jó hatással az oltás. 2-t kaptam, mindegyiket megsínylettem. Első után 2 hét korház szívizomgyulladással, második után otthon 1,5 hét pihi mert kaotikus volt a vérnyomásom, annyira szédültem hogy a WC-ig is kapaszkodva tudtam csak közlekedni. Biztos, hogy segít az oltás a Covid-dal szemben, de én már más bajokat nem akarok megkockáztatni miatta. Ha nem lett volna semmi bajom tőlük, akkor kérném a következőt is. De így nem.
2021. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

#2 "Alapból jelentkeznék gyógyszer kísérletekre is,"


Akkor most miért nem jelentkezel? Van több 100 amihez kellenek kísérleti patkányok.

2021. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarok 3. oltást, mindenféle bajom lett az 1. Kettőtől is. Ha semmit nem csinálhatok kártya nélkül, odáig fajul ez, akkor, ha valamelyik jó ismerősöm covidos lesz, megpróbálom valahogy sutyiban meglátogatni, megkérem, hogy köhögjön le, bármi... Mert a covidból kigyógyultam tavaly minden nélkül, de az oltás már 3 hónapja volt és azóta nem vagyok jól. Az öl meg, nem a vírus, legalábbis fiatalként...
2021. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen elborult agyú mint a 2-es!,kicsit túltolta kormánymédia propagandát.

Az a durva az ilyen emberek, ezért még pénzt se kapnak, hanem alapból ilyen h.lyék, maguktól le is írják.

ilyenkor látom hogy nem is kicsi baj van a világgal.

2021. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Lassan egy éve ízületi gyulladás van abban a vállamban, amibe az oltást kaptam az első alkalommal...

Egész nyáron nem fogadott az ortopédia, mert nem volt szabadi időpont, lejárt a beutalóm. Most kértem újat és talán most már kivizsgálják.


A második oltásra elmentem, mert már mindegy volt, de én többet soha a qrva életbe nem vagyok hajlandó ennek kitenni magam. Leszarom, hogy mibe halok bele, leszarom más mibe hal bele, befejeztem. Nem vagyok oltásellenes, de nem vagyok hajlandó évente szúratni magam valamivel, amit lehet, hogy legközelebb is úgy adnak be, hogy lerokkanok egy évre és elesek a sporttól is.


Majd ha lesz tartós vakcina, akkor beszélünk. Addig rohadjon meg mindenki.

2021. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
En valodi vedettsegre utazom. Boosterert megyek, mikor idoszeru. Maszkot tolok a pofamba. Es motoros turan voltunk a parommal, voltunk vendeglatoegysegekben. De baratokkal nem puszilkodtunk. Az szomoru, mikor a papirrol szol az egesz.
2021. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#7


Lassan egy éve??? Mikor kaptad meg az oltást?

2021. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

Nem a kártya miatt oltatok.



Krónikus beteg fiatal vagyok, több más között folyamatosan romló szívbillentyűproblémával, amit tudtommal 10-20 éven belül műteni kell.

Apum COPD-s, 60 éves, rossz egészségi állapotban, túl egy tüdőgyulladáson. Párja műtét előtt áll, szteroidot szed. Annak anyukája 80 feletti, rákból gyógyulgató.


Sem én nem akarok meghalni, lélegeztetőgépet sem, tartós egészségkárosodást sem.

Ha beoltatom magam, kis eséllyel fogok fertőzni és ha fertőzök is, kevésbé és rövidebb ideig. Mivel a szervezetem megtanul védekezni ellene, nem vagy kevésbé leszek beteg, így nyilván kevesebb vírust ürítek.



Az életemet egészen konkrétan az orvostudománynak köszönhetem, ahogy a krónikus beteg, engem nevelő, 75 évesen elhunyt nagyszüleim is.



Nem tartom világszintű átverésnek a járványt.

Még ha teszem azt van is közös érdek, nem tudnak ennyire összefogni és egy húron pendülni egymással szemben álló országok.

Nem tudnak kisemberek is ennyire egyformán hazudni (például volt munkatársam és az egészségügyis párja)



Jöjjön a nem reprezentatív ismerősi köröm.

Családom beoltva, barátaim beoltva, munkahelyemen 85%-os átoltottság. Összesen egy embernél menszesz probléma egy.

A COVID -ot MINDENKI megsínylette, aki elkapta és több elhunytat is ismertem személyesen.....

2021. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!