Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondtok marketplacen...

Mit mondtok marketplacen ilyenkor?

Figyelt kérdés

Feltettem valamit hirdetni. Megrohamozták páran, ezért rákerestem és igen olcsón adtam. Ezért felvittem az árát és kérdezi valaki, hogy miért ennyi, előbb még olcsóbb volt.

Mindig megnézem az árakat, most valahogy azt gondoltam ez ennyit ér. Korábban én is magánszemélytől vettem fele ennyiért mint amennyiért én feltettem, de azóta egekben az árak. Boltban dupla annyi mint amennyiért én feltettem. Mi a frappáns válasz erre?

Bunkó nem akarok lenni, hogy nem kötelességem megindokolni miért lett drágább.


2023. ápr. 21. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a marketplace?
2023. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
“Elnézést, utólag vettem észre, hogy elírtam az árat. Ezt most korrigáltam, a helyes ár a most látott.”
2023. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Az a baj az ilyen előadásoknál, hogy mikor az ember ír egy megjelölt árat, amiért értékesíteni akarja, majd jelentkezik rá vevő, alkud is belőle, majd a postázási költséget vállalja, meg is érkezik hozzá a termék, majd azt jelzi vissza, hogy minden rendben volt, elégedett is. Az eladó kívánja, hogy használja egészséggel, majd az interneten kap negatív visszacsatolást az értékesítő, hogy milyen erkölcstelen, nem jól járt el stb. Az a baj, hogy a netezésnél, bárki megfogalmazhatja a negatív dolgokat a másikkal szemben, aztán boldog-boldogtalan, másik ember szerepébe bújva oszthatja meg másokkal a véleményét.
2023. ápr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
*eladásoknál
2023. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Előtte kellett volna körülnézned mielőtt kitetted az árát.
2023. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5, jelentve. A válaszadó nem segít, unatkozik, provokál.
2023. ápr. 21. 09:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es válasz a legjobb. Jó ötlet.
2023. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az az egyedüli válasz, és senki nem venné be, akinek van csöpp esze. Legalábbis szerintem nagyon átlátható.
2023. ápr. 21. 09:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Na jó ez megint az unatkozó emberke akinek soha nem jó semmi válasz.

Engedjétek el.

Konkrétan leírtam a #2 válaszban a helyes dolgot de az sem jó. Akkor így jártál kisbarátom. Old meg magadtól, ha eszed volt feltenni valamit hibás árral akkor eszed is legyen korrigálni a dolgot.

2023. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Van ötletem, ki mondta, hogy nincs? Gykér
2023. ápr. 21. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!