Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a lányt. Miért...

Nem értem ezt a lányt. Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Szaktársak vagyunk egyetemen és ugyanabban a csoportban mozgunk. A kezdetekkor bejelöltem mindenkit, így őt is, visszajelölt. Viszont valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag folyamatosan átnéz rajtam és ignorál, annak ellenére, hogy tudtommal semmi okot nem adtam rá.

Mondok néhány példát. Beszélgetünk és amikor elkezd beszélni, akkor mindenkire néz, csak rám nem. Gondolhatjátok, hogy elég észrevehető, ha ennyire feltűnt. Akkor például nem mindig köszön.

Én is lány vagyok, mondom, szerintem semmivel nem sértettem meg, mert alkalmam sem nagyon lett volna. A többiekkel tök normális. Hogy lehet ezt kezelni, ha egy a társaságunk?



2023. ápr. 23. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha bátrabb vagy és nem félsz egy esetleges konfrontációtól, akkor kérdezd meg tőle.

Ha ezt nem kívánod, akkor meg nézd őt te is levegőnek.

2023. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Szoktál hozzá beszélni? Minek nézzegessen téged, ha soha nem szólsz hozzá..

A köszönést visszaköszönésre érted, vagy azt várod, hogy mindig ő köszönjön először?

2023. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

3+


Ez a jelenség tipikus az átlagnál magasabb szinten lévő okkult és hívő ember között. Az okkultista pont úgy viselkedik mindig mint amit te leírtál.

2023. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Tele vagy gorccsel, gatlassal, es meg az is lehet, hogy olyan termeszetellenesel nezel, hogy tok zavarba ejto.
2023. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
5 Hamis
2023. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide, hogy hívő vagyok-e? Milyen görcs?

Szerintem alap udvariassági formula, hogy ha nekem köszön valaki, akkor visszaköszönök. A társaságon belül szoktam beszélni természetesen és meg is tisztelek mindenkit a figyelmemmel.

2023. ápr. 23. 22:41
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
7 Nem veled van gond:D Hanem a másik nőcivel..
2023. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Veled nincs gond, inkább a másik személlyel van valami.
2023. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem is emlékszik, hogy visszajelölt. Sokan csak úgy random visszajelölgetnek, mert az a lényeg, hogy sokan lássák az oldalukat.


Amúgy vsz. tart tőled, irigy vagy féltékeny rád, és azért mutatja, hogy átnéz rajtad. Lehet, hogy kiegyensúlyozottnak, magabiztosnak tűnsz, ő meg tele van bizonytalansággal, ki tudja.

2023. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, micsoda válaszok az elején.😓

Kérdező, velem is volt ilyen, mint veled és valahogy csak nők viselkedtek így minden esetben. Osztom 10-es véleményét, irigység, féltékenység, nem nagyon van rá más magyarázat, ha ok nélkül csinálja ezt valaki. Nálam legalábbis mindig ez állt a háttérben.

2023. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!