Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem értem miért csinálja,...

Nem értem miért csinálja, viselkedik így egy férfi, többi lent!?

Figyelt kérdés

Egy településen élünk, többnyire a munkahelyemen találkozunk, én 32 vagyok ő olyan 60-65 körüli férfi aki elég fiatalos.

De nem is az a lényeg, hanem hogy mikor bejön a céghez munkával kapcsolatban, szoktunk beszélgetni, társaságban is , a munkahelyemen közvetlen mindenki, férfiak hülyéskednek, kétértelmű kifejezések szoktak lenni felém,sértődés mentesen kissé poénosan de tudtukra adom h senkinek nincs esélye, tudják azt is hogy van párom.


És az a férfi mikor bejön, és találkozunk, elején csak akkor mikor ketten voltunk, újabban már társaságban is olyat csinál hogy "barátilag" átkarol és átölel, meg a homlokomra ad puszit.


Nem tudom miért lehet ez a részéről, szimplán csak mert kedvel mint nőt-embert? Vagy akarna valamit és ezzel próbálja tudtomra hozni?


2023. febr. 16. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Vannak ilyen bizalmaskodó emberek akik nem fogják fel hogy másoknak vannak határaik.
2023. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Az emberi kapcsolatok nem kiegyensúlyozottak, különböző emberek szélsőségesen értelmezhetik a másik megnyilvánulásait és sajátos jelzésként értelmezhetik. Talán te voltál túlságosan nyitott és kedves őhozzá, ami benne gyengéd érzelmeket ébresztett.
2023. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezte, hogy téged ez zavar-e? Mert ha nem, akkor elég bunkó. Ne érjünk már hozzá a másikhoz direkt kéretlenül!
2023. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Én alapból nyitott, érdeklődő vagyok azokkal az emberekkel, akkikkel nem vahyok kifejezetten rosszban, meg van bennem egy alapvető kedvesség, segítőkészség is, de ez semmi romantikus/szexuális dolgot nem jelent az égvilágon.

2023. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az átkarolás (mármint ilyen lazán, pl. a vállat, futólag) még talán igen, de a homlokra adott puszi egy kollégától - akármennyire is laza a közeg - nekem nem férne bele.


Dolgoztam ilyen közegben, tulajdonképpen a mostani helyem is ilyen, épp pár napja karolta át a vállamat futólag egy férfi kollégám megköszönve valamit, amit elintéztem neki gyorsan, de ilyesmi eszébe se jutna senkinek, hogy puszit ad.


Én ezt már nem engedném, illetve magamat ismerve az első homlokpuszinál ösztönösen hátrahőköltem volna.


20+ éves baráti körünkben engedünk meg ilyesmit magunknak az ellenkező nemű barátainkkal.


Ha neked ez kellemetlen legközelebb a mozdulat közben húzódj el vagy told el a kezét.

2023. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!