Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki szokott félni a...

Mindenki szokott félni a verekedéstől,vagy vannak kivételek?

Figyelt kérdés

Mindannyian kerülünk olyan helyzetbe,amikor ki kell állni magunkért,és muszáj ütni verekedni,hogy meg védjük magunkat,és a számunkra fontos embereket. (Van más megoldás, tudom. De van amikor tényleg muszáj)


A kérdés viszont az,hogy akiket ismerünk,és bátor embernek ismerünk,azok is szoktak félni,és nem látszik rajtuk,vagy egyszerűen nem félnek


2023. ápr. 24. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát én kiállok mindig magamért/a barátaimért ha van valami, de eddig sosem verekedtem.
2023. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, hogy te milyen alja proli körökben mozogsz, de se nekem, se a barátaimnak se kellett soha verekednünk.
2023. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itt nem csak a társasági életről van szó,hanem mondjuk külföldre elmész nyaralni,és egy részeg kábítószeres megtámad,de nem kell külföldre menni ahhoz, hogy megtámadjon valaki. Elég ha a sarki boltba le szaladsz élelmiszerért!
2023. ápr. 24. 17:27
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Akik igy nőnek fel vagy kapcsolatrendszereik vannak, vagy alapvetoen agressziv dühkitörésesek azok nem félnek hanem provokálják az ilyen helyzeteket
2023. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Én nem félek olyan szintem ki vagyok gyúrva nincs ember a bolygón aki meg tudna verni. Ki se mernek állni ellenem. Világbajnok boxoló vagy bármi lehetnék. Még a madárt is meg verném simán. De egy igazi férfi nem áll be bazàri majomnak hogy lúzereket szórakoztasson. Ennyi.
2023. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Miert a lepont? Aki neki megy valakinek abban nem félelem van hanem düh és agresszio. Mef ez nekik az izgalmas is.
2023. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5-ös! Csak úgy virít a beképzeltség!


Azért nem tudna megverni téged senki,mert ki vagy gyúrva,milyen bizonyíték van rá,hogy te vagy a legjobb a világon.😂😂

2023. ápr. 24. 18:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Milyen beképzeltség? Láttam már milyen egy férfi amikor dühöng. Meg a hírekben is mennek a késelések.

Meg olyat is amikor valakinek beszólnak és egyböl üt.

Meg sokan direkt provokálják is.

2023. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja en a 4,6 vagyok nem az 5.
2023. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mitől félsz?

Mitől lehet félni? Ha nagyon fájna, akkor már inkább meghalsz. Az előtt meg kb nem fáj még akkor se ha béna vagy. Az emberek meg nem tudnak se verekedni se verni. A megverés az, amikor az ember nem tud felállni se, de az átlag ember már szinte egy nagyobb pofont is megvertségnek nevez. Mi akkor se mondtuk, hogy megvertük, amikor 3at rárúgtam valakire és beájult a bokorba. Mert nem volt verés, csak legyintés.

Mitől félnél? Ha vesztesz, vesztesz. Ha fáj, fáj. Mi a félelem tárgya???

2023. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!