Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kell félni attól, hogy az...

Kell félni attól, hogy az olyan nőgyűlölők, mint sok incel, akik a nőket hibáztatják, hogy 25+35 évesen soha nem volt még nőjük erőszakot követnek el?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 06:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 anonim ***** válasza:
92%
Ez azért összetettebb pszichológiailag. Az efféle ösztön nem a nőgyűlölet hatására alakul ki.
2022. nov. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a nemi erőszakot elkövetők 99%-a nem ilyen.
2022. nov. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 anonim ***** válasza:
33%
Én inkább attól félek, a férfigyűlölő feministák miket fognak elkövetni.
2022. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 Noren1989 ***** válasza:
1%

Szerintem sem kell.


Màsfelől inkàbb a népességfogyàsért kellene aggódni.

Az értelmesebbje ugye elköltözik külföldre, a maradék incifincik meg nemtermelnek ki 3gyereket, hogy kielégítsék nagyvezírünk vàgyait.

2022. nov. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem. Az erőszaktevőknek is vannak közös személyiségjegyeik és bár a nárcisztikusság megjelenik inceleknél is, kicsit másabb kategóriák.

Általában az erőszaktevőknek például van/volt párkapcsolatuk, tehát nem a magány megkeseredettsége miatt teszik azt, amit.

2022. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 anonim ***** válasza:
52%

Amerikában kell, ott már van ilyen.

Bár inkább ölni szoktak.

Nálunk még kell hozzá legalább 10 év.

2022. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/129 anonim ***** válasza:
57%

#3 nem tudom miért van lepontozva. Őszintén nem nagyon követem a feminácik szavait. Egy viszont elkapott pár éve. Ott az volt, hogy a férfiakat már gyermekkorban herélni kellene, mert mi milyen agresszívek vagyunk.

Igen, egy ártatlan kisfiú megcsonkítása az egy teljesen humánus cselekedet lenne.... Nem a feministákkal van baj, de akik ilyen igéket terjesztenek azokkal még lehet baj a jövőben.

2022. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 anonim ***** válasza:
75%

7-es: minden elv kérdéskörében vannak olyanok akik túlesnek azon a bizonyos lovon. Nyilván nem értek egyet azzal amit neked írtak, mégis feministának vallom magam.


Ugyanígy, incelek, vegánok, vallások, stb, MINDEN témakörben vannak azok a bizonyos hangos kisebbségek, de ez nem jelenti hogy az a bizonyos eszme alapja rossz. Az incelségben is van jó dolog, csak épp nem ezt az aspektusát fogják meg az emberek mert könnyebb egyedül gyűlölködni mint segítő közösséget fenntartani.

2022. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 anonim ***** válasza:
70%

#8

Nem nekem írták. Ez pár éve volt. Egy feminista nyilatkozta. Küldenék szívesen linket is, de őszintén nem akarok ilyeneket keresgetni. Nem akarom felhúzni magam. Persze az ilyen feministákat ugye külön lapon kezeli egy átlag ember.

De #3 is az ilyenekre célzott és nem arra akik egyenjogúságért küzdenek. Bár már ugye ott tartunk így is, hogy ha úgy adódik inkább vesznek fel egy alkalmatlanabb nőt egy állásra, mert van kötelező női kvóta és ha az nincs meg akkor jár a bünti. Bár ez is csak részletkérdés szerintem, ez nem olyan amin különösebben bosszantó vagy bármi.

2022. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 anonim ***** válasza:
69%

Elég értlmetlen behozni egy ilyen szélsőséges femináci esetet. Mármint be lehet, de akkor párba lehet állítani az erőszakoló-nőgyilkoló incellel. Előrébb vagyunk? Nem. Tendenciákat keresünk, nem a szélsőségeket.


Egyébként az USAban már bizonyos szinten terrorista csoportként kezelik az inceleket, mert egyre gyakrabban követtek el erőszako vagy gyilkosságot. Természetesen nők ellen.


Itt az oldalon találkoztam egy sráccal évekkel ezelőtt, hát csóri nagyon.. incel volt. Nem volt soha barátnője és kezdett eléggé haragudni a nőkre. Nyilván mondogatta, hogy hát ha neki lenne barátnője, a tenyerén hordozná, nem lenne vele olyan bunkó, dehát a nőknek a bunkó pasik kellenek, stb...

Jópár hónapig nem beszéltünk aztán egyszercsak megint belé botlottam (ki volt rakva a felh neve, úgy könnyű).

Kiderült, hogy sikerült becsajoznia. Aztán kb 1-2 hónap után elkezdett éfltékenykedni, hogy a csaj biztos megcsalja, vele csak szánalomból van, nem is szereti valójában, csak azért jött össze vele, mert megsajnálta. Volt, hogy bezárta a csajt a lakásba, vagy követte az utcán amikor az ment valahova. Aztán volt, hogy meg is ütötte. A csaj lelépett és távoltartási végzést kapott ellene.

Nem tudom utána mit lett a sráccal, de elég szerencsétlen történet. Viszont jól mutatja, hogy hova képes vezetni ez a becsavarodás. Egyetlen dologért imádkoztál évekig, aztán mikor megkapod, rémálommá teszed. :/

Ugyan ez is csak egyetlen eset, de úgy gondolom, hogy van veszély a dologban. Nem is feltétlen erőszaktevő vagy gyilkos, nyilván ezek a szélsőségek, de párkapcsolaton belüli erőszakra simán lehet hajlamosító tényező. Ami öngerjesztő, hisz ha elhagyják az ilyet és nem méri fel, hogy mit is tett valójában, az csak olaj lehet a gyűlölet tüzére.

2022. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!